Опитування : Чи підтримуєте мовний закон? Есть фото

29 Липня 2021 08:13  0  1388

Маю думкуОпитування : Чи підтримуєте мовний закон?

Щонеділі, журналісти газети Районка, проводять опитування серед жителів Пологівського району. Питання для роздумів щоразу різнопрофільні й стосуються кожного мешканця Поліг та району. Ми вдячні пологівцям за активність, відкритість та чесність.

 

Отже, питання цього тижня: Чи підтримуєте мовний закон?

 

oly 

Олексій, торговий агент
Підтримую на всі сто відсотків, оскільки ми громадяни України, тож і маємо говорити рідною мовою. На жаль, я не завжди спілкуюся українською, тому й не вимагаю обслуговування державною мовою. Поважаю тих, кому важко перейти на рідну солов'їну.

 

oly 

Валентина, пенсіонерка
Звичайно, підтримую, а як може бути інакше, та чи взагалі є люди, котрі не підтримують цей закон?! Особисто я активна патріотка своєї країни. Свого часу працювала вчителем в школі, вільно володію українською та вважаю, що кожен громадянин України повинен спілкуватися рідною мовою. Але обслуговувати не вимагаю державною, неприємних випадків з продавцями щодо мови не мала.

 

oly 

Іван, школяр
Підтримую. Але вважаю, що російська мова також має право на існування в нашій державі, оскільки є люди російськомовні. Таким людям держава не повинна ставити бар'єри в соціумі. Я спілкуюся як російською, так і рідною мовою. В родині також є місце двом мовам. Думаю, варто поважати всіх людей.

 

oly 

Максим, студент
Навчаюся в Дніпрі, мова викладання в навчальному закладі - російська. В Дніпрі більше спілкуються російською, дніпровці у сфері обслуговування не мають конфліктів щодо мовлення. Приїжджаючи до Поліг, чую суржик, російську, українську, намагаюся підлаштовуватися під кожного, з ким спілкуюся. Деяким складно перейти з російської на українську, тому треба лояльно ставитися до таких людей.

 

oly 

Олена, домогосподарка
Не підтримую. Я розмовляю російською мовою. Мені зручно, а про перехід на володіння українською не думала, оскільки все своє життя не мала жодних проблем в соціумі, користуючись російською. Для російськомовних мають бути певні обмеження в цьому законі.

 

oly
Ірина, вчитель
Так. Вважаю, що незалежна держава повинна мати свою мову і її громадяни мають користуватися саме державною мовою. Щодо сфери обслуговування та спілкування з людьми, маю поблажливе ставлення, розуміючи, що більшість переважний час спілкувалися російською, а тому перехід буде тяжким. Але гадаю, що людина повинна самостійно зрозуміти, що це необхідно робити.

 

 

Автор: Альона КОВАЛЬОВА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

15
Супер
11
Сміх
4
Жах
11
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

Пологи (г.)