Чи під контролем ситуація? Про захворюваність на covid-19 розповідають пологівські лікарі

3 Серпня в 14:19  0  1056

Події містаЧи під контролем ситуація? Про захворюваність на covid-19 розповідають пологівські лікарі

Пологівщина плавно перейшла і наразі знаходиться у період адаптивного карантину.


Деякі заборони послаблюються, та, з огляду на те, що небезпека нікуди не поділася, від пологівців очікують більше відповідальності стосовно виконання основних вимог дотримання організації власної безпеки в умовах карантину.


Багатьох турбують питання - яка ситуація зараз із захворюваністю на covid-19, адже саме пологівська лікарня є структурною організацією першої ланки з надання допомоги та лікування пацієнтів з небезпечним захворюванням і не лише з Пологівщини, а й з сусідніх районів.


Про статистичні дані та кількість пацієнтів, що занедужали на covid та лікувалися у відділенні Пологівської БЛІЛ розповідає головний лікар Роман Кравченко.


"Буквально минулої п'ятниці одного пацієнта з Більмацького району, який пройшов лікування та подолав недугу, було виписано з лікарні. Того ж дня до відділення поступила пацієнтка з Оріхівського району, яка має відповідно підтверджений діагноз. Стан хворої стабільний. Вона отримує лікування, згідно з симптомами.
За весь час карантину, з моменту його початку, у відділенні Пологівської БЛІЛ лікувалися 6 пацієнтів. Динаміку лікування можна назвати стабільною - повідомляє Роман Васильович.


Стосовно ситуації з діагностування захворюваності в Пологівському ЦПМСД та кількості занедужавших розповідає заступник головного лікаря Пологівського ЦПМСД Наталія Гарцева.


"За весь період було зафіксовано лише один лабораторно підтверджений випадок захворювання на covid-19. На щастя, на сьогодні він і продовжує залишатися єдиним випадком захворювання.
Сьогодні ми продовжуємо перевіряти ПЛР-тестами усіх пацієнтів, які звернулися з підозрою на ГРВІ та пневмонію.
Для прикладу, за останній тиждень ми провели 28 ПЛР-тестувань, які виявилися негативними"- повідомляє Наталія Вікторівна.

 

Автор: Ольга АНГЕЛОВА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

17
Супер
8
Сміх
7
Жах
8
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

Пологи (г.)