Чи може знайдена річ стати вашою

22 Грудня 2020 15:39  0  1105

Події містаЧи може знайдена річ стати вашою

Пологівці, знайшовши “нечийну” річ, традиційно шукають господарів власними силами. Є такі, що знайдені речі вважають власними. та чи законно це? Куди звертатися громадянам, щоб повернути знахідку законному власнику?

 

Найчастіше пологівці знаходять гаджети. Якщо телефон знайдений в громадському місці – транспорті, кафе, магазині – безпрограшним варіантом стане віддати смартфон адміністратору.

Часто неясно, що робити, якщо гаджет виявлений на вулиці, навколо – нікого. У цьому випадку правильним рішенням буде звернутися в поліцію – правоохоронці вилучать техніку і приймуть заяву про знайдену цінність.

 

Зберігати невідомий смартфон у себе може бути небезпечно для того хто його знайшов. Господар смартфона може звернутися в поліцію раніше вас – із заявою про крадіжку. Тоді доведеться доводити, що телефон був саме знайдений.


Та навіть якщо через 6 місяців власник не з’явиться, телефон не стане вашим на законних підставах, пояснюють у Пологівському відділку поліції.

Звернень від пологівців з приводу знахідок у Пологівського відділку поліції не багато. Частіше справа стосується загублених гаджетів, багато з них - дороговартісні. Частіше зі знахідкою до правоохоронних органів приходять громадяни похилого віку. Зазвичай, поліції вдається швидко знайти власника техніки.


Трапляються й такі випадки, коли пологівці гублять засоби пересування, наприклад велосипед. Знайдену двоколісну техніку не поспішають доставляти до відділку поліції, такі речі розшукують тільки за заявою власників.

Автор: Богдана БАЛИЦЬКА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

17
Супер
12
Сміх
5
Жах
4
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

IMG_8942.jpg

Пологи (г.)