Чи купують пологівці м'ясо і почім?

5 Січня 2021 14:39  0  1646

Події містаЧи купують пологівці м'ясо і почім?

У найближчі декілька місяців значно може зрости ціна на м’ясо свиней, зазначають фахівці Асоціації тваринників України.


Річ у тому, що на тлі слабкого врожаю корми для свиней вже стали дорожчими на 20-40%. Через це зростає загальна собівартість вирощування тварин і зрештою скорочується їхнє поголів'я. А чим менше пропозиція на ринку, тим вища ціна.


Традиційно перед новорічними святами ціна на м'ясо підвищується. Та чи варто сподіватися на його здешевлення після свят або на скільки подорожчає свинина у Пологах дізнавались у місцевих продавців:


Продавець Тетяна Басараб з чоловіком Петром торгують на ринку свининою вже багато років. Жінка говорить, що у порівнянні з минулим роком в передсвяткові дні попит на м'ясні продукти серед пологівців зменшився разів в 15. Тетяна пояснює, що ціна на свинину залежить від кількості поголів’я, а ще більше від вартості корму:


- На сьогодні люди насамперед хвилюються, як будуть жити під час локдауну. Саме тому більшість пологівців економить на м'ясних продуктах та й не тільки, відкладаючи свої заощадження на період жорсткого карантину. Перед Новим роком м'ясні ряди були майже пусті, хоча ціну на м'ясні продукти ми намагалися не підвищувати. Про прогнози подорожчання свинини чули, але підіймати вартість поки не плануємо. Сьогодні основним м’ясним продуктом у пологівців залишається свинина і курятина. Яловичина та баранина попитом в нашому місті не користується, тому придбати їх можна за наявністю на щотижневому ярмарку від 80 до 120 гривень за кіло.


Тетяна зазначає, що під час січневого локдауну на ринку зачиняються лише речові ряди, а продуктові будуть працювати у звичному режимі з дотриманням всіх карантинних застережень.


Ціни на м'ясо свинини за 1 кг:


м'якуш - 120 грн;
м'ясо на кістці - 100 - 120 грн;
ребра - 90 грн;
печінка - 50 грн;
лівер - 35 грн;
голова - 25 грн;
сало свіже тонке - від 15 грн;
сало свіже з м'ясним прошарком - 85 грн.

 

 

Автор: Альона КОВАЛЬОВА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

13
Супер
11
Сміх
31
Жах
27
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

IMG_8942.jpg

Пологи (г.)