Вакцинація в Україні. Чи будуть карати нещеплених

27 Серпня 2021 13:41  0  1713

АктуальноВакцинація в Україні. Чи будуть карати нещеплених

Влада розглядає введення обмежень для українців, нещеплених від коронавірусу - "вакцинуйся або тестуйся"


В Україні влада розглядає введення низки обмежень для українців, які не бажають вакцинуватися від коронавірусу, проте це введуть тільки тоді, коли буде щеплено щонайменшу половину населення. Про це заявив головний санлікар Ігор Кузін в інтерв'ю ВВС News Україна в п'ятницю, 27 серпня.

 

"Ми будемо йти за сценарієм європейських країн, коли для невакцинованих створюють максимальні перешкоди в доступі до публічних місць, де може поширюватися інфекція. Одним зі шляхів, як балансувати між забороною та дозволами, є варіант, коли невакциновані можуть регулярно здавати ПЛР-тести. Результат приносити роботодавцю. Тобто принцип вакцинуйся або тестуйся", - сказав Кузін.

 

За його словами, починати говорити про обмеження для невакцинованих можна тільки тоді, коли буде щеплено не менше 50% населення, і коли влада буде переконана, що всі люди були забезпечені вакциною. Водночас "нам до цього ще далеко", говорить санлікар.

 

Він наголосив, що в Україні "не будуть застосовувати якісь каральні заходи" до невакцинованих, тому що вакцинація добровільна. Але наголосив, що щепленим людям "однозначно буде простіше користуватися послугами, відвідувати публічні заходи".

 

Водночас на питання, чи є обов'язковою вакцинація для вчителів, Кузін відповів, що щеплення добровільні. При цьому він пояснив наявність такої норми в постанові уряду тим, що більшість країн ЄС, де є спалахи "Дельти", фіксували велику кількість нових випадків саме в навчальних закладах і саме серед персоналу.

 

Нарешті, Кузін нагадав, що норма про 80% щепленого колективу стосується і вихователів у дитсадках, і викладачів у ВНЗ.

 


Джерело: gazeta.ua

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

7
Супер
5
Сміх
20
Жах
35
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

Пологи (г.)