Чи будуть жителі вулиці Єдності на вихідні з водою?

25 Вересня 2020 14:35  0  640

Події містаЧи будуть жителі вулиці Єдності на вихідні з водою?

Чи будуть жителі вулиці Єдності на вихідні з водою, питання яке постає не вперше.


В понеділок декілька будинків пологівців, які підключені до водної мережі залізничників, знову залишилися без водопостачання.

 

Ввечері того ж дня воду включили, але з середи й до сьогодні в крані знову пусто, а попереду вихідні.

 

На що розраховувати людям та чи буде вода на вихідних, журналісти порталу rayonka.com запитали у майстра дільниці залізничного водопостачання Юлії Романенко.

 

- В понеділок стався порив по вулиці Щаслива, а саме на території санітарної зони Пологівської дільниці Запорізького територіального управління філії ЦБМЕС. Зі строю вийшов старий водопровід. До ліквідації проблеми був залучений екскаватор, але дістатися водопроводу не вдалося, оскільки він лежить досить глибоко. До всього екскаватор зламався. Оскільки води на місці пориву було вкрай багато, своїми силами ми не змогли б полагодити порив. Тому ми звернулися до представників Міськводоканалу, після чого нам була виділена асенізаторна машина та екскаватор, - зазначає Юлія Валентинівна.

 

“Вчора, у четвер протягом цілого дня працівники ЦБМЕС, у кількості семи осіб були залучені до заміни труб. Зазначу, що пошкодження досить складне, все старе та крихке, тим паче, що техніку маємо теж стару, це вносить свої негативні корективи. Сьогодні зранку намагаємося робити все задля того аби до вечора відновити водопостачання. Перепрошуємо у пологівців за незручності та просимо з розумінням віднестися до цієї ситуації”, - доповнює майстриня.

 

Отже, маємо надію, що ввечері пологівці зможуть користуватися водою. А поки чекаємо.

 

Автор: Альона КОВАЛЬОВА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

6
Супер
5
Сміх
5
Жах
4
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

IMG_8942.jpg

Пологи (г.)