Опитування: Що найбільше стурбувало на Пологівщині останнім часом? Есть фото

23 Вересня 2021 14:42  0  1539

Маю думкуОпитування: Що найбільше стурбувало на Пологівщині останнім часом?

Щотижня, журналісти газети Районка, проводять опитування серед жителів Пологівського району. Питання для роздумів щоразу різнопрофільні й стосуються кожного мешканця Поліг та району. Ми вдячні пологівцям за активність, відкритість та чесність. Отже, питання цього тижня:


Що найбільше стурбувало на Пологівщині останнім часом?

 

 

oly

Денис, працівник ПрАТ "Пологівський ОЕЗ"
Новий сезон приніс нові випадки захворюваності на ковід. Турбує ситуація з подальшим функціонуванням садочків, навчальних закладів. Через небажання освітян вакцинуватися, знову матимемо дистанційку. Стурбований можливим введенням нових карантинних обмежень, чого б дуже не хотілось.

 

 

oly 

Ганна, в декретній відпустці
В оезівських будинках дитячий майданчик в аварійному стані, це небезпечно для дітей. а поруч покинуте будівництво, яке на очах руйнується. Найстрашніше, що там часто гуляють підлітки. З верхніх поверхів падають міжповерхові перегородки. Коли ОЕЗ охороняв цю територію, хоч діти не лазили, а зараз…

 

 

oly 

Світлана, лаборант ПрАТ “Пологівський ОЕЗ”
З початком навчального року знову постає питання повноцінного навчання у школі. Дуже хотілося б, щоб діти навчались у школі сидячи за партами та сприймали матеріал безпосередньо від вчителя, а не в онлайн форматі.

 

 

 

oly 

Тетяна, в декретній відпустці
Найбільше пригнічує свавілля Запоріжгазу. Ніхто їм не указ, нічого не бояться, вимагають гроші у людей, не соромлячись дивитись прямо в очі. Ніде немає крайнього. Ця проблема, мабуть, стосується всіх районів, не тільки нашого.

 

 

oly 

Марина, начальниця відділення пошти с.Новокарлівка
Досить моторошно спостерігати за статистикою захворівших на коронавірус. Хвилююся за свою родину, щоб не "зачепив" цей вірус моїх дітей.

 

 

oly 

Тетяна, хореографиня
Як керівницю хореографічного колективу хвилює питання ціни на проїзні білети у вихідні дні для дітей. Вісім гривень в одну сторону, 400 грн на місяць, ціну підіймають. Краще взагалі надали б можливість дітям, які є учасниками колективів, що прославляють Пологівський край, безкоштовний проїзд. Адже батьки витрачають чималі кошти на придбання костюмів та реквизиту, проїзд дітей на заняття. Хотілося б достукатись до нашої МЕРІЇ.

 

 

oly 

Ірина, вчитель

Найбільше турбує ситуація з поширенням коронавірусу та те, як відбуватиметься навчання у зв'язку з погіршенням ситуації.

 

 

oly 

Катерина, підприємиця

На даний момент, як приватного підприємця і особливо, як маму першокласниці мене турбує загроза посилення карантину і відповідно дистанційного навчання. Оскільки, при посиленні карантинних заходів, можливий варіант того, що все ПП знову залишаться вдома без заробітку. А дітки, особливо ті, які тільки почали розуміти, що таке школа і знайомитися з нею будуть позбавлені такої можливості надалі. Хочеться жити колишнім життям і не переживаючи за «сценарій завтрашнього дня».

 

 

 

 

 

Автор: Альона КОВАЛЬОВА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

7
Супер
6
Сміх
7
Жах
13
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

Пологи (г.)