Що відомо про результати місцевих виборів

4 Листопада 2020 09:07  0  2636

Події містаЩо відомо про результати місцевих виборів

У неділю, 25 жовтня, пологівці проголосували на місцевих виборах.

 

Тридцять відсотків виборців, що спромоглися прийти на виборчі дільниці, обрали осіб, які керуватимуть громадами. Офіційно з перемогою, поки визначились тільки федорівці.

 

Пологівська міська територіальна комісія і досі не опублікувала результати виборів.

 

Швидше із підрахунками голосів справилась районна територіальна виборча комісія, вже відомо хто з пологівців пройшов у депутати до районної ради.


У Федорівській ОТГ переміг єдиний кандидат і чинний голова Володимир Чорноус.


У Воскресенській громаді лідером перегонів став кандидат на голову ОТГ Сергій Зубенко - староста села Кінські Роздори поміж семи інших.

 

Проте інший кандидат, діючий голова Воскресенської ОТГ Микола Гузенко, подав заяву на перерахунок голосів. Поки заява знаходиться в процесі розгляду офіційне рішення виборча комісія не виносить.


Відомо, що у Пологівській ОТГ виборці обрали головою діючого мера Юрія Коноваленка. Але офіційно результати ще не оприлюднили.


Обрані депутати Пологівської райради


На місцевих виборах до Пологівської районної ради обрані депутати, які представлятимуть свої території, відповідно до нових меж Пологівського району. Зокрема до новообраного складу райради увійшли пологівці:

 

- Татьяненко Катерина Олександрівна, голова правління об’єднання співвласників багатоквартирного будинку “Станційний 17» (член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”)


- Стасова Лариса Григорівна, ФОП, безпартійна, обрана від ПАРТІЇ «ПОРЯДОК”


- Бірюков Анатолій Павлович, пенсіонер, безпартійний, обраний від ПАРТІЇ «ПОРЯДОК”


- Кулініч Віктор Володимирович, Директор КУ «Пологівська ДЮСШ» ПМР, безпартійний, обраний від ПАРТІЇ «ПОРЯДОК”


- Сніжко Артур Ігорович, ФОП, член Політичної партії "Наш край"


- Петренко Катерина Олександрівна, ФОП, член Політичної партії "Наш край"


- Кох Юрій Олександрович, ФОП, член Політичної партії "Наш край"


- Криль Леонід Володимирович, пенсіонер, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”


- Штанкевич Ірина Сергіївна, Бухгалтер Товариство з обмеженою відповідальністю «Доблій», безпартійна, обрана від ВО “Батьківщина”


- Калашник Сергій Григорович, Майстер зміни ТДВ «Пологівський хімічний завод «Коагулянт», член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ"


- Кохан Світлана Михайлівна, Завідувач дільниці Пологівська районна державна лікарня ветеринарної медицини, безпартійна, обрана від партії "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ"


- Поляк Віктор Олександрович, Начальник Пологівське районне управління ГУ Держпродслужби , безпартійний, обрана від партії "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ"


- Богдан Валерій Михайлович, Приватний адвокат ФОП, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”


- Скорук Денис Станіславович, Виконуючий обов'язки старости Новоселівський старостинський округ, безпартійний, обраний від партії”Слуга народу”


- Захряпа Олександр Григорович, Слюсар-інструментальник Укрзалізниця Локомотивне депо Пологи, безпартійний, обраний від Політичної партії «Опозиційний блок»


- Полянський Олександр Станіславович, Комендант гуртожитку ДНЗ «Пологівський професійний ліцей, безпартійний, обраний від ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЗА МАЙБУТНЄ”

Автор: Богдана БАЛИЦЬКА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

21
Супер
20
Сміх
26
Жах
68
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

IMG_8942.jpg

Пологи (г.)