Що відомо сьогодні про кросовери для медиків, які урочисто вручили два місяці тому?

15 Липня в 09:29  0  833

Події містаЩо відомо сьогодні про кросовери для медиків, які урочисто вручили два місяці тому?

Ще у травні колишній голова ОДА Віталій Туринок урочисто вручив ключі від кросоверів “Renault Duster”, призначених для первинних медико-санітарних центрів Бердянського, Вільнянського, Запорізького, Мелітопольського, Приазовського, Якимівського, Більмацького, Пологівського, Кам'янсько-Дніпровського районів.

 

Тоді їх просто “прийняли на зберігання” і чекали рішення облдержадміністрації щодо експлуатації. А сьогодні, судячи з документів, автомобілі знаходяться на балансі обласного центру екстреної медичної допомоги. Після відповідного узгодження з депутатським корпусом департамент охорони здоров'я повинен перерозподілити ці авто між громадами.

 

Нагадаємо, що один з таких 17 автомобілів за 470,5 тисяч гривень два місяці тому отримав КНП «Воскресенський центр первинної медичної допомоги».

 

“Автомобілем можна буде користуватися після того, як ми його зареєструємо. Оформляти будемо на «Амбулаторію на засадах сімейної медицини». Зараз автомобіль стоїть в гаражі амбулаторії”, — наголошував тоді староста Кінських Роздор Зубенко Сергій Іванович.

 

Автор: Євгенія ГОНЧАРОВА-КЛЮЄВА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

1
Супер
18
Сміх
1
Жах
7
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

Пологи (г.)