У МОЗ пояснили, що робитимуть з невакцинованими чиновниками і освітянами

27 Вересня 2021 15:48  0  1457

АктуальноУ МОЗ пояснили, що робитимуть з невакцинованими чиновниками і освітянами

Чиновників та освітян внесуть в список професій, обов’язкових до вакцинації. За відмову робити щеплення від коронавірусу їх будуть відстороняти від роботи. Про це йдеться у документі, який підготувало Міністерство охорони здоров’я України.

 

Воно планує включити чиновників та освітян до Переліку професій, виробництв та організацій, працівники яких підлягають обов’язковим профілактичним щепленням. У разі відмови чи ухилення від вакцинації від COVID-19 їх відсторонятимуть від роботи. Цей документ оприлюднений для обговорення на сайті Федерації профспілок України (ФПУ).

 

Як зазначається в пояснювальній записці до проекту, відповідно до статті 12 закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб» працівники окремих професій, виробництв та організацій, діяльність яких може призвести до зараження цих працівників та поширення ними інфекційних хвороб, підлягають обов’язковим профілактичним щепленням.

 

«У разі відмови або ухилення від обов’язкових профілактичних щеплень у порядку, встановленому законом, ці працівники відсторонюються від виконання зазначених видів робіт», – йдеться в документі. У ньому є перелік тих, хто на період дії карантину, встановленого Кабінетом міністрів, підлягає вакцинації проти гострої респіраторної хвороби COVID-19:

 

Працівники центральних органів виконавчої влади та їх територіальних підрозділів.
Працівники місцевих державних адміністрацій.
Працівники закладів професійної (професійно-технічної освіти), фахової передвищої, загальної середньої освіти, дошкільної освіти, позашкільних закладів освіти.

 


Джерело: ua.news/ua

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

7
Супер
2
Сміх
25
Жах
49
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

Пологи (г.)