Що робити жителям Пологівщини, якщо купили неякісний товар

2 Липня 2021 14:35  0  864

Події містаЩо робити жителям Пологівщини, якщо купили неякісний товар

Уявіть, ви придбали телефон, прийшли додому і виявили, що у нього не працює динамік. Або купили молоко, а воно виявилось не свіжим. Розповідаємо, як діяти в такій ситуації, до кого звертатися, чи можна отримати відшкодування, якщо у вас немає чека?


Від купівлі неякісного товару не застрахований ніхто. Інколи через поспіх, неуважність або інші фактори ми не помічаємо відразу, що придбали неякісний товар, виявляємо це тільки тоді, коли приходимо додому. Як діяти в такій ситуації? У цьому нам допомогли розібратися працівники Держпродспоживслужби. Пропонуємо поетапні кроки щодо вирішення проблеми.

 

Які закони захищають права споживачів?
У статті 8 Закону України “Про захист прав споживачів” чітко визначено, як діяти в таких ситуаціях. Також є постанова Кабміну з переліком товарів, які не підлягають поверненню. До цього списку, наприклад, належать рукавички, зубні щітки, постільна білизна, товари для немовлят, ювелірні вироби з дорогоцінних металів.

 

У кутку споживача варто ознайомитися з індивідуальними правилами кожної галузі. Також там можна знайти юридичну адресу в разі, якщо необхідно буде написати заяву - скаргу на певний заклад, адже без правильних юридичних даних заява вважається недійсною.

 

Що робити, коли виявили неякісний товар?
Найперше, необхідно визначити, які документи у вас є на цей товар. Якщо це побутовий товар, то до нього має бути інструкція, посібник, як ним користуватися, оригінальна упаковка. Ну і, звичайно, чек, - розповідає Віктор Поляк, керуючий відділом Пологівського районного управління ГУ Держпродспоживслужби в Запорізькій області. Далі з цими документами звертаєтеся до магазину, де це купували. Гарантійний строк, коли ви можете повернути товар, має бути вказаний при покупці. У деяких найменувань - це 14 днів, у деяких - півроку чи більше.

 

Для того, щоб вашу заяву-скаргу могли прийняти та почали вирішувати проблему, необхідно підкріплювати скаргу документами.

 

"Згідно зі статтею 9 Закону про захист прав споживачів, товар належної якості можна обміняти, якщо у вас є розрахунковий документ (чек), виданий разом із проданим товаром. Для цього необхідно не лінуватися, а завжди забирати чеки при покупках і зберігати протягом деякого часу про всяк випадок.

Ситуації, коли у покупця немає чека, - розповсюджене явище. В цілому недобросовісні підприємці можуть сказати: “Я вперше вас бачу і нічого не буду повертати”. Все це на відповідальності споживача. Він має право ВИМАГАТИ розрахунковий документ", - зауважує спеціаліст.

 

Якщо в магазині ігнорують ваші скарги, звертайтеся у Держпродспоживслужбу. Вона перевірить, чи там дотримуються законодавства про захист споживацьких прав.

 

Якщо є сумніви щодо якості товару, то краще не купувати без чека. Адже потім досить складно довести свою позицію.


Як пояснюють у Держпродспоживслужбі, споживач має право звернутися, якщо виявив неякісний товар до:
продавця, де був придбаний товар;
виробника;
підприємства, яке задовольняє вимоги по ремонту.

 

Дієвіше звертатися з письмовою заявою. Можна і в усній формі, але ймовірність вирішення проблемної ситуації - нульова.

 

Споживач має право вимагати за цей товар:
пропорційного зменшення ціни;
безоплатного усунення недоліків товару в розумний термін;
відшкодування витрат на усунення недоліків товару.

 

Також, якщо у магазині торговельної мережі відмовляються вирішувати питання, можна подзвонити на гарячу лінію цієї мережі та залишити скаргу.

 

Якщо відмовляються задовольнити скаргу?
Якщо ж в магазині відмовляються задовольнити вашу скаргу, хоча наше містечко маленьке і такий вчинок зашкодить репутації уявного торговельного закладу, вам говорять, що не будуть повертати кошти і керівництво магазину відмовляється вирішувати неприємну ситуацію, звертайтеся до головного управління Держпродспоживслужби у Пологівській громаді. Служба здійснює державний контроль за дотриманням чинного законодавства про захист споживацьких прав. Для того, щоб вашу заяву-скаргу могли прийняти та почали вирішувати, необхідно підкріплювати скаргу документами. Зокрема, фіскальним чеком, точною адресою, де купували товар та заявою у письмовому або електронному вигляді.

 

Чек - це дуже важливо. У відповідній статті неодноразово зазначається про наявність чека, оскільки це важливий документ, згідно з яким розглядатимуться претензії. Під час покупки вам мають надати касовий чек. Також, коли розраховуєтеся карткою, має бути ще касовий чек, окрім чека про списання грошей.

 

Якщо ви помітили зіпсований товар в магазині, маєте право фіксувати його на відео або фото. Це вагомий доказ вашої правоти. Але є непоодинокі випадки, коли в нашому місті під час фотозйомки охоронці наполягали, аби покупець заховав телефон. Тож як бути в такому випадку? Хто правий?


Чи треба мати дозвіл на проведення відеозйомки та фотографування в супермаркеті або в будь-якому іншому магазині?


Раніше ми писали, що за словами Віктора Поляка, отримувати дозвіл на фото або відеозйомку не потрібно.

 

Робити фото-відеозйомку у магазині можна без будь-яких обмежень. Проте розповсюджувати запис чи фото із зображенням фізичних осіб, які не надали своєї згоди або не є публічними особами, заборонено.

 

Якщо охоронець має якісь претензії стосовно ваших дій, на це ви маєте сказати, що право на фото-відеозйомку гарантовано ст. 50 Конституції України. Звучить це як «право вільного доступу до інформації про стан довкілля, харчових продуктів і предметів побуту, а також право на її поширення».

 

Крім того, у ст. 37 Конституції зазначається, що «кожен має право вільно збирати, зберігати, використовувати і поширювати інформацію усно, письмово або в інший спосіб – на власний розсуд».
Фото і відеофіксація може бути заборонена, якщо приміщення магазину є приватною власністю. Однак якщо мова йде про фіксацію продажу неякісного товару, то заборонити зйомку не мають права. Тобто навіть якщо в магазині діє заборона на фотозйомку, але фотографується протермінований продукт, – заборона не буде правомірною.

 

У разі виявлення невідповідності або неякісних харчових продуктів маєте право звернутися до компетентного органу з безпеки харчових продуктів. В нашому регіоні можна поскаржитися на порушення безпеки та якості харчових продуктів до керівництва Головного управління держпродспоживслужби в Запорізькій області. Адреса: м.Запоріжжя, вул. Гоголя 105-а, тел. 228-04-64, 228-04-64 та в м. Пологи, тел. 5-05-00.

 

Наявність фото чи відеофіксації, що підтверджують факти порушення будь-яких прав покупця тільки вітаються, зазначають у Держпродспоживслужбі


Щодо заборони фото або відео фіксування неякісного товару охороною чи продавцями потрібно нагадати, що їх дії є незаконними. Якщо ж працівники торгівлі продовжують наполягати на своєму, викликайте поліцію, бо таким чином порушуються ваші права.


Планові перевірки
Що ж до планових перевірок, то на час пандемії на них діє мораторій. Коли його немає, режим, як проводяться перевірки, зрозумілий та прозорий. Кожне підприємство попереджається, є графік.


Скарг нині стало менше
Дізналися, скільки скарг надходить від пологівців, що придбали неякісний товар або послугу. У Держпродспоживслужбі надали статистику звернень з цього приводу з початку 2021-року.


— До нас надійшло 10 заяв по Пологівському району за п'ять місяців, 4 з яких по Пологівській громаді. Це скарги на діяльність господарств (неналежне утримання та догляд за тваринами) і про купівлю неякісного товару. Кожному порушнику нагадали про права споживачів, там, де це було необхідно, виписали протоколи з штрафами. У порівнянні з минулим роком скарг стало менше. У Держпродспоживслужбі вважають, що така тенденція, ймовірно, через коронавірус.

 

Контакти Держпродспоживслужби у Пологах: вул.Державна 98, тел. 2-20-73.

 

 


Автор: Альона КОВАЛЬОВА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

6
Супер
1
Сміх
1
Жах
1
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

 

 

 

 

 

Пологи (г.)