Туристи у Пологах. Звідки прибули та що робили в наших краях Есть фото

2 Червня 2021 13:15  0  1757

Події містаТуристи у Пологах. Звідки прибули та що робили в наших краях

Відкриття туристичного сезону-2021


До туристично-інформаційного центру, що діє в Пологівському районному краєзнавчому музеї, звернулася група туристів із Вільнянська. Вони прагнули ознайомитись з історико-культурною спадщиною Пологівщини.


Тож, 29 травня у музеї було людно: саме тут для гостей громади розпочався туристичний маршрут «Мандрівка столицею Запорізької кераміки».


Співробітники музею провели цікаву, пізнавальну, інтерактивну екскурсію: ознайомили з музейною колекцією, розповіли про становлення та розвиток Пологівського краю, згадали місцеві легенди, продемонстрували відеоряд «Пологи – столиця Запорізької кераміки».

 

76


Після огляду музею туристи відвідали мальовничу паркову зону відпочинку, відому в народі як «Бублик», ознайомилися з промисловими підприємствами міста.


Опісля мандрівники вирушили на екскурсію в художньо-керамічну майстерню «Добра глина». Туристам розповіли історію походження глиняних виробів, продемонстрували прийоми розмальовки та випалу у печі. Усі охочі мали змогу торкнутися мистецтва на дотик – сісти за гончарне коло та створити власний витвір. Гості оглянули виставкову залу майстерні, де представлені неперевершені роботи, виконані із дотриманнях кращих традицій українського народу.

76


Вільнянці були приємно вражені промисловим потенціалом Пологівщини! Обіцяли приїздити до нас неодноразово!


Подорожуйте і ви! А туристично-інформаційний центр вам у цьому допоможе!

 

76

 

 

 


Джерело: Пологівський краєзнавчий музей

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

40
Супер
10
Сміх
4
Жах
4
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

 

 

 

 

 

Пологи (г.)