Що робили рятувальники на пологівських водоймах

5 Липня 2021 12:53  0  674

Події містаЩо робили рятувальники на пологівських водоймах

Упродовж літа фахівці ДСНС контролюють ситуацію з дотриманням громадянами правил безпечної поведінки на воді. Але, на жаль, іноді відпочивальники нехтують елементарними правилами безпеки та гадають, що з ними нічого прикрого не станеться, така самовпевненість, в свою чергу, призводить до трагічних наслідків.

 

Так, 5 червня, фахівці Пологівського районного управління відвідали водні об’єкти, на яких найчастіше збираються люди. Вони нагадали населенню правила безпечної поведінки на воді, пояснили різницю між офіційно відкритими пляжами та місцями несанкціонованого відпочинку, розповсюдили профілактичні наочні матеріали з правилами безпечного поводження на воді, довели статистику загибелі людей на водоймах.

 

Особливу увагу приділяли дітям, оскільки, залишені без нагляду дорослих, вони починають бешкетувати на воді і це з часом призводить до трагедії. Рятувальники зверталися до громадян з проханням дотримуватись елементарних правил поведінки на воді. По закінченню бесід всім присутнім були надані листівки із застережливою інформацією для наочного ознайомлення із порадами рятувальників.

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

8
Супер
2
Сміх
0
Жах
1
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

 

 

 

 

 

Пологи (г.)