Опитування: Що для вас Незалежність України? Есть фото

25 Серпня 2021 08:22  0  908

Маю думкуОпитування: Що для вас Незалежність України?

Напередодні тридцятої річниці Незалежності України, журналісти порталу rayonka.com вирішили провести опитування серед пологівців стосовно їхньої думки щодо цієї події. Дякуємо містянам за щирість та відкритість.


Питання тижня: Що для вас Незалежність України?

 

oly

Єлизавета, школярка
Завжди святкую, адже кожного року на центральній площі міста разом з танцювальним колективом виступаємо на концерті до Дня Незалежності. Незалежність для мене - це можливість бути самостійними як територіально, так і духовно, це наш свідомий вибір волі і розвитку.

 

oly 

Олександр, начальник сектору публічного порядку
Для мене Незалежність України пов'язана з виконанням моїх службових обов’язків - це захист прав людини, збереження громадського спокою та забезпечення порядку в місті. А відзначаю постійно - охороняю з колегами дотримання правопорядку під час проведення святкових заходів.

 

oly 

Олександр, працівник Локомотивного депо
Незалежність має починатися з розвитку поваги, добра та любові у суспільстві. Це внутрішні потреби кожної людини, які сьогодні майже забуті. Оскільки перша заповідь - люби ближнього свого, як самого себе, вважаю, що батьки повинні навчити дитину любити та поважати свого ближнього, тоді й зла та злочинності буде менше. Ось в цьому й мала б виражатися наша незалежність.

 

oly

Ольга, продавчиня
Не вважаю цю подію великим святом. Якщо підсумувати всі роки незалежності, надбань, які були б на користь народу, дуже мало. На сьогодні Україна перебуває в скрутному становищі, людей лякає невизначеність. Необхідності в святкуванні не бачу, оскільки є гостра ситуація з ковідом, зате попри всі застереження в нашій громаді щомісяця проводяться різні святкування.

 

oly 

Олена, пенсіонерка
Я не святкую, оскільки в цей день трапилася трагедія в родині - втрата близької людини. Маю велике бажання, аби до простого люду можновладці ставилися як до рівних. У всіх мають бути однакові можливості в навчанні, в отриманні медичного обслуговування, в матеріальному забезпеченні… Ось тоді й можна розмірковувати про результати Незалежності України. А поки намагаємося виживати.

 

oly

 

Віталій, музикант
Незалежність України для мене - це воля. Звичайно, буду святкувати, навіть плануємо зібратись всією родиною.

 

 

 

 

 

Автор: Альона КОВАЛЬОВА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

4
Супер
9
Сміх
14
Жах
9
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

Пологи (г.)