Чому у людей з коронавірусом результат тестування буває негативним?

21 Жовтня 2020 13:24  0  1804

Здоров'яЧому у людей з коронавірусом результат тестування буває негативним?

У свої 63 нічого подібного не відчувала - це як грип, тільки в рази важче та довше. Спочатку температура, розлади в роботі шлунково-кишкового тракту, а потім втрата апетиту, паніка, утруднення дихання і все це – covid-19. Спочатку не вірила в існування хвороби, аж поки результат ПЛР-тестування не підтвердився у сина, невістки та двох онуків. Я також пройшла тестування, коли вже активно хворіла, але результат негативний. Зараз закінчується друга неділя захворювання, додалася пневмонія та посилена терапія, але результат тестування вперто продовжує говорити "ні". Як таке може бути? Чи було щось подібне у інших людей, цікавиться пологівчанка.


Для пояснення ситуації, яка, впевнені, не поодинока, ми звернулися до завідуючої епідвідділу Пологівської БЛІЛ Тетяни Одинець.

 

"Сам по собі ковід - це клітинний вірус, що оселяється в живій клітині. Тому метод ПЛР- дослідження є найбільш чутливим, інформативним та достовірним, оскільки лікарі досліджують наявність його в клітинах епітелію людини.

 

Результативність тестування залежить від багатьох чинників:

 

По-перше, від періоду, коли проводиться дослідження.

 

Якщо, приміром, результат негативний, а у людини всі клінічні прояви covid - 19, то, можливо, тестування зробили зарано (до третього дня захворювання) або ж запізно (після сьомого дня протікання хвороби), коли вірус вже опустився в альвеолах та легенях.

 

По-друге, результат тестування залежить від самої методики відбору зразків епітелію.

 

По-третє, багато чого залежить від стійкості самого людського організму.

 

Інколи провести тестування один раз на період хвороби виявиться замало.


Не хочеться ставити під сумнів самі тести, які на сьогодні непогано себе зарекомендували, але подібні випадки мають місце у нашій практиці - їх небагато, проте у людини виникають відповідні запитання.

 

Всі пацієнти (й позитивні, й негативні, і просто з ГРВІ) отримують лікування згідно симптоматики, ніхто не залишається без допомоги, діагностики або ж консультації.

 

Кожна людина - це індивідуальний макроорганізм, а хвороба - це мікроорганізм, тому результати та наслідки їхньої взаємодії інколи вражають та дивують, - коментує Тетяна Сергіївна.

 

 

 

Автор: Ольга АНГЕЛОВА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

1
Супер
3
Сміх
44
Жах
10
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

IMG_8942.jpg

Пологи (г.)