Через борги в області можуть відключити систему оповіщення: Укртелеком звернувся до СБУ та прокуратури

28 Січня 2021 15:23  0  590

У регіоніЧерез борги в області можуть відключити систему оповіщення: Укртелеком звернувся до СБУ та прокуратури

Укртелеком звернувся до Запорізької обласної державної адміністрації щодо наявної у неї заборгованості за надані послуги з обслуговування системи оповіщення протягом 4 місяців минулого року та відсутності відповідних угод для співпраці у 2021 році.

 

Про це повідомляють у пресс-службі підприємства.

 

Враховуючи важливість завдань, які покладаються на систему централізованого оповіщення Запорізької області, Укртелеком, навіть після закінчення фінансування у вересні 2020 року, продовжував виконувати регламенті роботи засобів оповіщення, сплачувати вартість електроенергії, яку споживає обладнання.

 

Протягом цього часу проводилися зустрічі з представниками Управління з питань цивільного захисту ОДА, але, на жаль, на засіданні комісії з питань бюджету Запорізької ОДА наприкінці минулого року питання про фінансування СО так і не було розглянуто обласними депутатами.

 

Зважаючи на це, Укртелеком змушений повідомити про припинення з березня 2021 року обслуговування апаратури та інші технічні засоби оповіщення м. Запоріжжя та області.

 

Про що і повідомив облдержадміністрацію заздалегідь, також копії листів відправлено СБУ та прокуратурі області.

 

Укртелеком сподівається, що ОДА погасить заборгованість за минулий рік, заключить відповідні договори на 2021, що надасть можливість уникнути відключення та продовжити обслуговування обладнання оповіщення.

 

 


Джерело: 1news.zp.ua

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

5
Супер
41
Сміх
9
Жах
15
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

IMG_8942.jpg

Пологи (г.)