Ринок часнику у Пологах: свій і заморський - є різниця!

7 Липня в 11:13  0  1923

На районіРинок часнику у Пологах: свій і заморський - є різниця!

На полиці відомого в Пологах торгівельного центру з'явився заморський часник. Ціна китайського стартує від 26 грн (зі знижкою), єгипетського - від 40 грн за кіло. На очі не потрапив лише наш - український часничок.

 

За словами багатьох пологівських городників, зимовий сорт часнику уже викопали, проте здавати не поспішають, адже за нього на ринку перекупу дають всього - 15 грн за кілограм.

 

Торічна ціна скупу часнику у населення сягала аж до 25 - 28 грн за кіло - бідкаються пологівці.

Овоч із шаленим смаком зараз у попиті серед населення, адже починається сезон консервації. А на полицях магазинів чомусь мало нашого українського часничку.


Ми вирішили перевірити смак та якість заморського товару з пекучим присмаком та зпівставити його з нашим вітчизняним продуктом. І ось якого висновку дійшли районківці.


Египетський часник дуже гіркий на смак, та швидко псується, м'якне, в'яне. Китайський, менший за розміром, достатньо приємний на смак та за показником “аромат” значно поступається іншим видам. Наш український часник із сусідського городу перевершив всі очікування - за показниками розмір, якість, смак та аромат, на нашу думку, не має аналогів.


До речі, на місцевому ринку ми купили пучечок зі зв'язаних п'яти великих часничин всього за 4 гривні. Правда ж не дорого?


Чому ж тоді, маючи свій якісний продукт, ми “таримося” в інших країнах, таким чином заганяючи власну економіку в глухий кут…

Автор: Ольга БЕЛИМЕНКО

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Loading...

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

СТРОЙОПТТОРГ_10_07_18.jpg

oez_robota_16_07_18_3.jpg

 

oez_robota_16_07_18_2.jpg

 

oez_robota_16_07_18_1.jpg

Пологи (г.)