Несправність форсунки призведе до форс мажору автомобіля

6 Липня 2021 16:58  0  421

Ноу-хауНесправність форсунки призведе до форс мажору автомобіля

Від поломок авто ніхто не застрахований, це може трапитися будь коли. Де шукати допомогу в разі виходу зі строю форсунок Сommon Rail?

 

Форсунки двигуна - життєво необхідні деталі для будь якого автомобіля. Вони, як провідники, подають топливо у серце авто і задають тон його динаміці.

 

Зі знанням справи слід відзначити, що форсунка - це назва просторозмовна. Правильно цю деталь називати - інжектор.

 

Вікіпедійно висловлюючись, це пристрої з одним або кількома отворами, що калібруються для розпилення будь-яких рідин під тиском, головним чином, рідкого палива при подачі його в топки парових котлів, циліндри двигунів внутрішнього згоряння з метою досягти більш досконалого його згоряння.

 

Як би ця штука не називалася (форсунка чи інжектор) вона відіграє одну з важливих ролей у роботі автомобіля.

З чого починаються проблеми?

У форсунок є чотири основні типи робочих несправностей (це коли працює, але погано):

Негерметичне закриття клапана призводить до таких явищ як підвищена витрата пального, поганий пуск двигуна, детонація на холостому ходу.

 

Закоксування вихідних отворів призводить до підвищеної витрати пального, до поганого пуску двигуна, погіршення динаміки руху автомобіля.

 

Несправність роботи клапана призводить до такого явища як троїння двигуна.

 

Нестабільне зависання клапана призводить до нестабільності холостих обертів, іноді до зупинки двигуна на світлофорі або в пробці. Ось вам і форс мажор.

 

Оптимальним строком експлуатації форсунок вважається пробіг автомобіля в 100-150 тисяч кілометрів. Економні автовласники можуть проїхати ще до 50 кілометрів, але якість їх функціонування буде сумнівна і часто ненадійна.

 

Якими б чудовими не були паливо і обслуговування автомобіля, форсунки дуже рідко служать більше 200 тисяч кілометрів, тому до цього пробігу потрібно бути готовим до ремонту форсунок, як правило - всіх разом. І ще категорично не можна пропускати терміни ТО автомобіля.

Головним сигналом до заміни форсунок може послужити й підвищена задимленість чи перевитрата палива. Однак, заміну потрібно проводити не завжди - часто буде досить ремонту. (ссилка)

Як їх вирішити?

Ремонт форсунок Common Rail справа непроста, довготривала і вимагає відповідної кваліфікації автомайстра. 

Байдуже ставлення автовласника до своєчасного сервісу механізмів автомобіля може вийти боком і вдарити по кишені. Тому не варто намагатися економити і віддавати форсунки в ремонт гаражним майстрам і людям, які вважають, що перебрати інжектор CR можна на кухонному столі ножем, викруткою та пассатижами. Так не вийде. Скупий платить двічі - це істина, і нічого з цим не поробиш.

 


 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

3
Супер
0
Сміх
0
Жах
0
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

 

Пологи (г.)