Мешканець села Шевченка, Анатолій Захарченко - збудував оригінальний будинок пасічника Есть фото

2 Листопада 2021 11:15  0  1761

На районіМешканець села Шевченка, Анатолій Захарченко - збудував оригінальний будинок пасічника

Такий оригінальний БУДИНОК ПАСІЧНИКА створили чоловіки родини Анатолія Миколайовича ЗАХАРЧЕНКА (син Олександр, онуки Антон та Артем). І зараз це чудове творіння супроводжує їх на пасіку. Перегляньте уважно фото і ви побачите: спальну кімнату, кухню, душ, зону відпочинку....

 

Анатолій Миколайович - людина творча, своїми руками створив для домашнього господарства багато необхідного - опалення, зварив залізний паркан, ворота, зробив шафи, домашню техніку…

 

В захваті від свого свекра і Тетяна Володимирівна Захарченко. За її словами, він найкращий в світі СВЕКОР, ТАТО, ДІДУСЬ.Таке звання багато чого варте, бо по краплині і не один рік збирались ці щирі і теплі слова, наповнені добром, піклуванням, турботою та щирістю.

 

Він завжди в захваті та з гордістю говорить про свою родину: дружину Аллу Антонівну, доньку Наталю, зятя Павла, сина Олександра, невісточку Таню, онуків Антона, Артемчика, Катю та правнучку ЄВУ.

 

Анатолій Миколайович корінний житель села ШЕВЧЕНКА, Новоселівського старостинського округу, а про його майстерність знають далеко за його межами. Про нього так і говорять: “МАЙСТЕР - ЗОЛОТІ РУКИ”.

 

Нещодавно Анатолію Захарченку виповнилося 65 років. Зичимо здоров‘я, енергії та здійснення творчих планів!

 

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

18
Супер
4
Сміх
3
Жах
1
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

 

Пологи (г.)