Потужна магнітна буря зіпсує українцям вихідні: новий удар не пощадить нікого

8 Червня в 12:22  0  1629

Здоров'яПотужна магнітна буря зіпсує українцям вихідні: новий удар не пощадить нікого

У ніч на 9 червня магнітна буря обрушиться на Україну. Наслідки залежні від метеоумов люди зможуть відчути вже наступного дня.

 

Фахівці рекомендують у понеділок, 10 червня, не завантажувати себе роботою і відмовитися від надмірних фізичних навантажень. Крім того, не варто переїдати.


Експерти рекомендують ретельно стежити за харчуванням. Зокрема, варто викинути з раціону жирну і солону їжу, не переїдати, щоб серцево-судинна система не піддавалася додатковим навантаженням. Також треба намагатися уникати стресів і більше відпочивати у ці дні.

 

В кінці травня відбувся потужний магнітний сплеск. Так, метеозалежні люди відзначали погіршення загального самопочуття. Особливо постраждали діти і люди похилого віку, а також люди із хронычними недугами.

 

Під час магнітних бур медики найчастіше спостергають запаморочення, головний біль і навіть можливі серцеві напади, а також дратівливість, неуважність, напади головного болю.

 

Особливо обережними у ці дні астрологи радять людям творчих професій. У зоні підвищеного ризику можуть бути також люди з хронічними захворюваннями.

 

Червень, на жаль, не буде спокійним і відзначитися відразу декількома магнітними сплесками. Крім магнітної бурі 9-10 червня, медики радять бути уважними 19 червня (очікуються сильні збурення), та 28-30 червня. Пийте більше води і будуйте свій графік таким чином, щоб побільше гуляти на свіжому повітрі і не відчувати стресу!

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

2
Супер
6
Сміх
17
Жах
2
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Loading...

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

 

oez_robota_040619_1.jpg

 

oez_robota_040619_2.jpg

 

oez_robota_040619_3.jpg

Пологи (г.)