Найсильніша магнітна буря обрушилася на Землю

2 Вересня в 07:49  0  3798

Здоров'яНайсильніша магнітна буря обрушилася на Землю

Згідно з прогнозом Лабораторії рентгенівської астрономії Сонця, магнітна буря в 6 балів рівня G2 накрила Землю 1 вересня і стала найпотужнішою за останній час. Якщо звичайна буря триває близько 6-8 годин, то ця може розтягнутися на дві доби. З 3 по 5 вересня магнітна буря піде на спад, а 6 і 7-го числа — знову посилиться, але не досягне нинішньої сили. Далі у вересні, за поточним прогнозом, геомагнітний фон буде в межах норми, інформує Ukr.Media.

 

Щоб знизити негативний ефект, лікарі радять у дні пікової геомагнітної активності висипатися, не переїдати, а краще взагалі відмовитися від важкої їжі, і запастися таблетками від мігрені. Корисно частіше бувати на повітрі, але по можливості відмовитися від фізичних навантажень. Особливу увагу своєму здоров'ю радять приділити гіпертонікам: у дні магнітних бур можливі різкі стрибки тиску. Проблеми зі здоров'ям можуть виникнути і в тих, хто страждає нервовими або психічними захворюваннями.

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

4
Супер
4
Сміх
33
Жах
5
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

Пологи (г.)