У суботу планету накриє сильна магнітна буря

22 Березня в 06:38  0  876

Здоров'яУ суботу планету накриє сильна магнітна буря

У суботу, 23 березня, з 17:00 (за київським часом) Землю сколихне магнітна буря рівня G1. Серйозні геомагнітні коливання будуть відчуватися і наступного дня, 24 березня.

 

Особливо обачними в цей період слід бути людям з підвищеною метеозалежністю, гіпертонікам і тим, хто має проблеми із серцево-судинною системою.

 

На жаль, це не перший і не останній сплеск сонячної активності в березні 2019. Крім бурхливого початку і середини місяця з 1 по 3, а також 11 числа, наприкінці березня в протягом кількох днів очікується напружена геомагнітна обстановка.

 

Незначні магнітні коливання можливі 24, 26 і 29 березня.

 

Крім того, досить серйозні магнітні бурі очікуються 23, 27 і 28 березня.

 

В період потужних магнітних бур навіть у здорової людини може розболітися голова, з’явитися втома і нездужання, а також безпричинно погіршитися настрій. Тим більше люди, залежні від перепадів космічної погоди, більш чітко відчувають на собі навіть незначні сплески сонячної активності.

 

У особливо чутливих людей під час магнітних бур організм реагує гостріше: порушується робота серцево-судинної системи, загострюються хронічні захворювання, може підвищуватися артеріальний тиск і рівень адреналіну в крові, з’являються занепокоєння і страхи.

 

Щоб уникнути негативного впливу сонця в період магнітних бур, медики рекомендують не навантажувати себе надмірною фізичною працею, більше відпочивати, уникати стресових ситуацій, а також дотримуватися правильного раціону харчування і водного режиму. Також під час магнітної бурі обмежте далекі переміщення і поїздки і обов’язково тримайте під рукою потрібні ліки.

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

0
Супер
2
Сміх
15
Жах
1
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Loading...

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

 

 

 

 

Пологи (г.)