4,6 млрд грн ПДФО – направлено до бюджетів запорізьких громад

21 Липня 2021 10:44  0  443

У регіоні4,6 млрд грн ПДФО –  направлено до бюджетів запорізьких громад

За перше півріччя до місцевих бюджетів Запорізької області сплатили 4 млрд 600 млн грн податку на доходи фізичних осіб. Рівень надходжень січня-червня 2020 року перевищено на 713 млн грн або на 18%.

 

Про це повідомив начальник Головного управління ДПС у Запорізькій області Роман Афонов.

 

Більшу частину податку спрямували до бюджету представники бізнесу та мешканці м. Запоріжжя – 2 млрд 618,7 млн грн. Енергодарські, кам’янсько-дніпровські та великобілозерські платники забезпечили 532 млн, мелітопольські та веселівські – 374 млн, бердянські та приморські – 258,6 млн, василівські та михайлівські – 212,7 млн, пологівські, більмацькі та розівські – 158,6 млн, оріхівські та гуляйпільські – 106 млн, вільнянські та новомиколаївські – 102 млн тощо.

 

У структурі надходжень ПДФО переважають оподаткування доходів у вигляді заробітної плати, паїв, дивідендів, грошового забезпечення військовослужбовців, а також сплата податку за результатами декларування підприємців, громадян та осіб, які провадять незалежну професійну діяльність.

 

Довідково:

На сьогодні в Запорізькій області 44 000 платників податку на доходи фізичних осіб.

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

4
Супер
3
Сміх
3
Жах
4
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

 

 

 

 

 

Пологи (г.)