Українським бюджетникам піднімуть зарплати: названо професії

23 Листопада 2021 09:43  0  3520

На Вкраїні та у світіУкраїнським бюджетникам піднімуть зарплати: названо професії

За даними Держкомстату, в нашій країні середня зарплата становить 14,2 тисяч гривень. При цьому, як запевняють чиновники, вже наступного року вона може зрости на 20%. Які ж галузі будуть найоплачуванішими?


Де найкраще заробляють
Очікується, що найбільшу надбавку отримають айтішники, а також працівники сфери продажу та робітники. На жаль, значну частину збільшення «з’їсть» інфляція. Вона тиснутиме на рентабельність бізнесу, тож великого збільшення доходів очікувати не доводиться. З іншого боку, кваліфікований фахівець може отримати кілька відгуків на свою вакансію і вибрати з них відповідний варіант.

 

Динаміка пов’язана насамперед із відновленням після пандемії, і навіть з відпливом робочої сили з зарубіжних країн. Очікується, що наступного року вона (пандемія) розвиватиметься й надалі, оскільки немає підстав вважати інакше.

 

При цьому зарплати багато в чому залежать від попиту. Наразі за кількістю вакансій лідирує сфера роздрібної торгівлі — у ній тридцять дві тисячі оголошень. На другому місці транспорт та логістика із двадцятьма чотирма тисячами, на третьому — будівництво з вісімнадцятьма.

 

Що стосується розподілу зарплат по регіонах, то найбільше заробляють у Києві, що загалом не дивно. Зарплати у Києві — понад двадцять тисяч гривень, при цьому найменші зарплати у Чернівецькій області. Там вони становлять 10 900 гривень. Зарплатний розрив між регіонами зростає.

 

При цьому, як ми писали раніше, цього року заробітчани з України почали заробляти у Польщі приблизно на двісті злотих, або тисячу чотириста гривень, більше. Також зросли зарплати в Чехії та зросла кількість вакансій для українських громадян.

 

Відомо, що незважаючи на певні економічні труднощі, спричинені глобальною пандемією COVID-19, зарплата потроху збільшуватиметься у всіх країнах Європи. Як правило, вона зростає або на відсоток зростання економіки, або на певну суму, обрану урядом.

 

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

2
Супер
9
Сміх
10
Жах
17
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

изображение_viber_2020-10-30_09-08-35.jpg

 

 

Пологи (г.)