Мінрегіон запускає механізм будівельної амністії

31 Серпня в 06:11  0  505

На Вкраїні та у світіМінрегіон запускає механізм будівельної амністії

Будинки не введені в експлуатацію, тепер можна буде узаконити без складнощів


Міністерство регіонального розвитку запускає механізм так званої будівельної амністії для документального оформлення приватних будинків площею до 300 кв.м, побудованих до 2015 року, але не прийнятих в експлуатацію. Про це в середу, 29 серпня, повідомив віце-прем'єр-міністр - міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Зубко на своїй сторінці в Facebook.

 

"Запускаємо механізм" будівельної амністії "для об'єктів незначного класу наслідків (СС1)! Цього рішення очікують дуже багато громадян, кожне п'яте звернення в ДАБІ сьогодні – щодо "будівельної амністії". Вже днями Мін'юст опублікує наказ Мінрегіону про порядок обстеження та прийняття в експлуатацію таких об'єктів", - зазначив Зубко.

 

За його словами, в першу чергу така "амністія" стосується приватного сектора, який раніше не встиг зареєструвати документи на свої будинки, дачні або садибні будинки, гаражі, побудовані до 2015 року і мають площу щонайменше 300 кв.м. Зубко зазначив, що буде продовжено термін прийняття в експлуатацію таких будинків.

 

Міністр також запевнив, що порядок обстеження та прийняття в експлуатацію, який вводиться, простий і не потребує зайвих довідках.

"Головне, щоб побудований об'єкт відповідав цільовим призначенням земельної ділянки, будівельним нормам і пройшов технічну інвентаризацію", - пояснив віце-прем'єр-міністр.

 

Водночас Зубко додав, що орган державного архітектурно-будівельного контролю зобов'язаний прийняти об'єкт в експлуатацію після технічного обстеження протягом 10 днів з моменту подачі заяви

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Loading...

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

СТРОЙОПТТОРГ_10_07_18.jpg

oez_robota_16_07_18_3.jpg

 

oez_robota_16_07_18_2.jpg

 

oez_robota_16_07_18_1.jpg

Пологи (г.)