Боротьба з амброзією: на Пологівщині закликають знищувати рослину-алерген (ВІДЕО) Есть видео

21 Липня 2021 08:09  0  426

На районіБоротьба з амброзією: на Пологівщині закликають знищувати рослину-алерген (ВІДЕО)

Староста Федорівської громади закликає односельців дати бій рослинам, які шкодять здоров’ю. На цей заклик відреагували вже за кілька днів – комунальні служби, місцева агрофірма та господарі приватних домоволодінь.

 

Статистика свідчить: з кожним роком все більше людей потерпають від алергії на цвітіння рослин, особливо карантинних, до котрих відноситься амброзія. Вже за кілька тижнів розпочнеться пік цвітіння цього шкідника, тож ще є час попередити наслідки.

 

 

“Затяжні дощі, які не давали зовсім ніякого передиху, вони викликали великий ріст трави, в тому числі і такі карантинні трави. Амброзія яка є, лідирує у цьому списку і різні види амброзії. Безумовно, осторонь не можна було стояти через те, що у нашому селі близько 20-ти % людей страждають від алергії”, – зазначила староста Новоселівського старостинського округу Федорівської сільської ради Людмила Шамрай.

 

Проблема постає у місцях, де будинки покинуті чи територія безгоспна, однак і в старостинському окрузі планують працювати й надалі, аби й у цих місцях подолати проблему з амброзією.

 


Джерело: tv5.zp.ua

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

8
Супер
0
Сміх
1
Жах
1
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

 

 

 

 

 

Пологи (г.)