Боржникам з аліментів субсидію не дадуть

19 Жовтня в 06:31  0  285

На Вкраїні та у світіБоржникам з аліментів субсидію не дадуть

Боротьба з неплатниками аліментів повинна бути відображена то в програмі житлових субсидій


Міністерство соціальної політики ініціює заборону на надання житлових субсидій тим домогосподарствам, члени яких мають заборгованість до виплати аліментів.

 

Про це на брифінгу повідомив генеральний директор директорату сім’ї та соціальної підтримки Мінсоцполітики Віталій Музиченко.

 

«На сьогоднішній день ми ініціювали перед Кабінетом Міністрів уточнення окремих моментів.

Якщо ми прийняли процедури боротьби з неплатниками аліментів, то в програмі житлових субсидій це теж повинно бути відображено. Якщо батько ухиляється від сплати аліментів, він є боржником, і до нього є претензії з боку виконавчої служби, то в такому випадку субсидія вже не буде призначена», – сказав він.

 

Водночас, за словами Музиченка, деякі види доходів не повинні враховуватися при нарахуванні субсидій – аліменти на дитину, дотація на вирощування великої рогатої худоби.

 

«Як показала практика, критерій проживання в будинку більше 200 кв. м не завжди характеризує умови проживання домогосподарства. У 90-х роках, ще в радянські часи, громадяни з метою економії будували під одним дахом все – починаючи від підвалу, закінчуючи горищем.

Загальна площа такого будинку може перевищувати 200 кв. м. Ми ініціювали зміну загальної площі на опалювану площу, що дозволить ряду домогосподарств оформити житлову субсидію, оскільки вони проживають не в елітному помешканні на 500 квадратів, а у них просто гараж або сарай під одним дахом», – додав він.

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Loading...

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

 

 

 

Пологи (г.)