Більшість пологівців ЗА скасування переходу на літній час

10 Березня 2021 09:55  0  751

АктуальноБільшість пологівців ЗА скасування переходу на літній час

Щорічне переведення стрілок годинника викликає значне погіршення стану здоров’я громадян. І економісти, і лікарі визнають, що від переведення годинників більше шкоди, ніж користі, й підтримують відмову від цієї практики.

 

Журналісти порталу rayonka.com провели опитування серед читачів Газети щодо скасування літнього часу.

 

Отже, 73 відсотки опитаних були за скасування літнього часу, 21 відсоток - вважають, що необхідно залишити переведення годинників, і лише 6 відсотків опитаних нами пологівців зазначили що їм байдуже.

 

Нагадаємо, що минулого тижня Верховна Рада України в першому читанні прийняла за основу проект закону про обчислення часу в Україні (№4201), яким передбачається відмова від переведення годинників. За відповідне рішення проголосували 277 народних депутатів.

 

Зазвичай, Україна переходить на зимовий час в останню неділю жовтня, а на літній – в останню неділю березня. У 2021 році цей момент припадає на 28 березня. Тож частина депутатів сподівається, що в разі ухвалення закону до цієї дати переходити на літній час вже не доведеться.

 

Автор: Альона КОВАЛЬОВА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

10
Супер
17
Сміх
9
Жах
14
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

IMG_8942.jpg

Пологи (г.)