Рішення прийнято: Більмак перейменують в Кам'янку

20 Травня 2021 18:21  0  1413

Новини БільмакаРішення прийнято: Більмак перейменують в Кам'янку

Вчора, 19 травня в профільному комітеті Верховної Ради розглянули звернення Запорізької облради про перейменування Більмака в Кам'янку. Про це повідомляє 061.

 

Комітет Верховної Ради з питань організації державної влади розглянув питання про зміну назви Більмака Запорізької області. 24 члени Комітету підтримали дане рішення і воно буде розглянуто на засіданні Верховної Ради. Більмак хочуть перейменувати в Кам'янку.

 

“...в селищі проживає 7 тисяч 160 осіб і 3,5 тисячі підписів зібрали на перейменування. Є ініціативна група, яка цим займається і цей процес йде з першого дня переіменування нашого селища в Більмак”, - сообщил на заседании сельский глава Бильмака Борис Ковальчук, который попросил поддержать инициативу.

 

Питання про зміну назви населеного пункту піднімалося з 2016 року, коли селище було перейменовано з Куйбишево в Більмак. Місцеві жителі виявилися незадоволені такою назвою. Сільрада, а потім облрада підтримали ініціативу про перейменування Більмака. Проти цього рішення виступав інститут національної пам'яті, проте його представники не прийшли на засідання Комітету.

 

Засідання Комітету з питань організації держвлади 19 травня 2021

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

16
Супер
7
Сміх
1
Жах
10
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

Пологи (г.)