У МОН закликали не проводити останні дзвоники та шкільні випускні

17 Квітня в 06:31  0  937

ОсвітаУ МОН закликали не проводити останні дзвоники та шкільні випускні

МОН рекомендують провести підсумкові оцінювання за допомогою онлайн-технологій


Міністерство освіти і науки пропонує не проводити цього року останні дзвоники та випускні вечори, щоб не поширювати коронавірус. Про це йдеться в листі Міністерства освіти та науки щодо проведення підсумкового оцінювання та організованого завершення 2019-2020 навчального року.

 

“З метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19) у 2019/2020 навчальному році пропонуємо не проводити масові заходи із залученням учасників освітнього процесу, у тому числі останні дзвоники та випускні вечори”, — йдеться у листі.

 

Також у МОН рекомендують провести підсумкові оцінювання за допомогою онлайн-технологій. Адже через карантин Міносвіти вже скасувало державну підсумкову атестацію для 4 та 9 класів.

Крім того, у Міністерстві склали два сценарії завершення навчального року, проведення ЗНО та вступної кампанії у залежності від того, як довго триватиме карантин.

 

Якщо учні не зможуть повернутися за шкільні парти у червні, то МОН у липні, у серпні зможе провести і пробне тестування, і основну сесію ЗНО.

Якщо ж ЗНО розпочнуть в середині серпня, то результати будуть в середині вересня. За таких умов вступна кампанія у виші завершиться у середині жовтня.

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

19
Супер
4
Сміх
19
Жах
4
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

Пологи (г.)