Ситуація з безробітними у Пологах

5 Жовтня 2021 08:45  0  708

Події містаСитуація з безробітними у Пологах

Станом на 1 жовтня на обліку в Пологівській районній філії Запорізького обласного центру зайнятості перебувало 487 безробітних, з них 319 осіб отримували допомогу по безробіттю


Зазначимо, що станом на 1 вересня на обліку перебували 531 безробітний, з них 350 осіб отримували допомогу по безробіттю. А в серпні, нараховувалось 540 безробітних і 377 отримували допомогу.

 

З початку року 181 роботодавець Пологівського району надав до центру зайнятості 871 вакансію. Середній розмір оплати праці в розрахунку на вакансію становив 6627,45 грн. Кількість актуальних вакансій станом на 1 жовтня становила 25 одиниць. Таким чином, на одне вільне робоче місце претендувало 19 зареєстрованих безробітних.

 

З початку 2021 року щоденно отримували статус безробітного в середньому 6 громадян. За направленням центру зайнятості щоденно знаходили роботу в середньому 4 безробітних, які перебували на обліку.

 


Джерело: Пологівська районна філія Запорізького обласного центру зайнятості

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

0
Супер
3
Сміх
5
Жах
8
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

Пологи (г.)