Черешень та персиків цього року може не бути

20 Квітня 2017 07:18  0  1794

Живемо вдомаЧерешень та персиків цього року може не бути

Майбутній врожай персиків, абрикосів та черешень в Україні під загрозою

 

Про це розповів Анатолій Огий, власник розплідника фруктових саджанців.

 

«Одна ніч з температурою -3 градуси знищує весь цвіт на дереві та бруньки, які ще не розпустилися. За таких умов на персиках, абрикосах та черешні цього року плодів не буде. Груші та яблуні більш захищені. У них квіткові бутони прикриті листками.

 

За вологої погоди набухлі бруньки винограду витримують температуру близько нуля. Як тільки буде прояснення та стане сухіше, бруньки загинуть.

 

На 1 градус може поліпшити ситуацію задимлення. Тільки за умови відсутності вітру. З ним ніяке задимлення не допоможе. Тепло, яке йде від вогню, швидко здувається і немає ніякого ефекту», – каже Анатолій Огий.

 

Радить на ділянці розкласти солому або сіно. Зверху накрити шаром вологої трави, тирси, моху, торфу. Залишити сухе місце для підпалювання. Розмір копиці повинен бути приблизно 1×1×1 м.

 

Задимлення проводять перед світанком протягом двох годин, доки температура повітря не збільшиться.

 

Молоді та карликові дерева можна врятувати, обмотавши їх агроволокном. Щільність з позначкою 40-50 витримує температуру до -5. Утвориться ніби циліндр, який тепло від землі подаватиме уверх.

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

0
Супер
0
Сміх
0
Жах
0
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

Пологи (г.)