Хто залишиться в Україні без пенсій

2 Жовтня в 06:44  0  1264

На Вкраїні та у світіХто залишиться в Україні без пенсій

В Україні без пенсії наступного року можуть залишитися не тільки ті, хто не зможе виконати нові вимоги щодо стажу, а й українці, які живуть тривалий час за кордоном, деякі переселенці і ті, хто не пройде перевірку Мінфіну.

 

Так, ст. 49 закону "Про загальнообов'язкове пенсійне страхування" передбачає: скасувати пенсію може не тільки суд, але і територіальний підрозділ Пенсійного фонду.

 

"Пенсія зокрема припиняється на весь час проживання пенсіонера за кордоном, якщо інше не передбачено міжнародним договором України, згода на обов'язковість якого надана Верховною Радою України", - пояснила адвокат Діна Дрижакова.

 

Крім того, без допомоги від держави можуть залишитися переселенці, які змінюють своє місце проживання. На гарячій лінії Пенсійного фонду: якщо виявиться, що пенсіонер-переселенець живе не за офіційним місцем проживання, виплату скасують уже з наступного місяця. Так, у Фонді керуються постановою, згідно з якою пенсії виплачують тільки тим українцям, які проживають на підконтрольній території країни.

 

Крім того, в наступному році залишаться без пенсій українці, які досягли пенсійного віку, але не заробили як мінімум 26 років стажу. Якщо є від 16 до 26 років стажу - на пенсію можна виходити в 63 роки, від 15 до 16 років - в 65 років, немає і 15 років стажу - пенсії зовсім не буде.

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Loading...

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

СТРОЙОПТТОРГ_10_07_18.jpg

 

 

Пологи (г.)