Без проведення конкурсу: обрали "Міс Україна Всесвіт-2020"

9 Грудня 2020 09:51  0  871

На Вкраїні та у світіБез проведення конкурсу: обрали "Міс Україна Всесвіт-2020"

Володарку звання "Міс Україна Всесвіт-2020" цьогоріч обрали без проведення традиційного конкурсу.

 

Рішенням глави конкурсу Анни Філімонової титул передали "I Віцеміс Україна Всесвіт-2019", киянці Єлизаветі Ястремській, повідомили представники оргкомітету.

 

"Провівши консультації з нашими партнерами із Miss Universe (США), ми прийняли єдине правильне рішення цьогоріч - відмовитися від проведення конкурсу в масштабному форматі", - йдеться у офіційній заяві.

 

27-річна Ястремська торік здобула перемогу в міжнародному конкурсі The Queen of Eurasia 2019. А 2021-го представить Україну в Америці, тож минулорічна переможниця Анастасія Суббота передала корону наступниці.

 

Ястремська є власницею бренду вечірніх суконь, активно займається спортом, а також володіє англійською, французькою і вивчає німецьку. Красуня народилася в багатодітній родині. Закінчила Київський національний економічний університет ім. В. Гетьмана за спеціальністю "Управління персоналом і маркетинг". Потім закінчила школу телеведучих, працювала моделлю і встигла побувати на сторінках кількох відомих журналів.

 


Джерело: gazeta.ua

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

8
Супер
22
Сміх
7
Жах
6
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

IMG_8942.jpg

Пологи (г.)