Пологівські освітяни зустрілися з кращим вчителем України

28 Листопада в 16:47  0  1571

ОсвітаПологівські освітяни зустрілися з кращим вчителем України

26 листопада на базі Мелітопольської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №23 відбулася зустріч педагогів Пологівського району з найкращим учителем України 2019 року – Наталією Кідаловаю, повідомила Газеті 

методист РМК відділу освіти, молоді та спорту Ірина Дадіані

 

Вчителька англійської мови, української мови та літератури, для якої найбільшим показником успішності учнів є віра її учнів у самих себе. Окрім звання кращої вчительки країни, Наталя Кидалова отримає грошову виплату - 250 тисяч гривень.

 

Також її ім'ям назвуть астероїд.

 

Крім того переможниця отримає поїздку на освітній форум в Дубай і рік навчання від організаторів - громадського союзу Освіторія.


Пані Наталя надихає своєю красою та чарівністю, своїм вчительським талантом. Кожного дня вона робить кроки назустріч мріям дітей і при цьому невпинно дарує часточку своєї душі.

 

Спілкування з Наталією подарувало пологівцям  незабутні емоції, які дозволили поринути атмосферу творчості, кожен відчув, що ВЧИТЕЛІ ВАЖЛИВІ.


Освітяни дякують директора закладу Тюріній Олені Василівні, яка провела екскурсію по закладу та сприяла створенню умов для успішної співпраці. Також велика подяка Пологівській районній організації профспілки освітян в особі Зої Адамовни Мовчан, яка підтримала освітян та оплатила поїздку до м.Мелітополь.

 

 

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

12
Супер
9
Сміх
3
Жах
6
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

Пологи (г.)