В Україні 2019 року офіційно відзначатимуть день народження Степана Бандери

20 Грудня в 07:06  0  634

На Вкраїні та у світіВ Україні 2019 року офіційно відзначатимуть день народження Степана Бандери

Парламент ухвалив постанову про святкування пам’ятних дат і ювілеїв


В Україні офіційно відзначатимуть день народження Степана Бандери. 18 грудня 2018 року Верховна Рада України ухвалила постанову № 9234 про відзначення пам'ятних дат і ювілеїв на прийдешній рік, серед яких – день народження лідера Проводу ОУН-Б.

 

У тексті документа, який ухвалив український парламент, вказано, що Степан Бандера був видатним діячем і теоретиком українського національно-визвольного руху.

 

110-та річниця від дня народження Степана Бандери, яке припадає на 1 січня, 2019 року буде в Україні офіційним святом.

 

Згідно з постановою ВРУ, 2019 року також пропонують святкувати річниці від днів народження Олени Пчілки, Дмитра Вітовського, Ольги Басараб, Костя Левицького, патріарха Філарета та інших українських політичних і культурних діячів.

 

Зокрема, міністерство освіти має забезпечити проведення у середніх та вищих навчальних закладах уроків, виховних годин та інших тематичних заходів, приурочених до пам’ятних дат і ювілеїв 2019 року. Міністерство культури має організувати виставки та тематичні заходи, а комітет з питань телебачення та радіомовлення — тематичні теле- і радіопередачі, а також сприяти висвітленню державними засобами масової інформації заходів, що проводитимуть під час їхнього відзначення.

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Loading...

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

 

 

 

Пологи (г.)