В Україні знімуть заборону на самовільне засклення балконів

9 Червня в 10:41  0  481

На Вкраїні та у світіВ Україні знімуть заборону на самовільне засклення балконів

Сьогодні відповідно до діючих нормам засклення балконів вище 3-го поверху не допускається


Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України в рамках оновлення державних будівельних норм (ДБН) пропонує дозволити засклення балконів і лоджій вище 3-го поверху при проектуванні нових і реконструкції існуючих житлових будинків.

 

Як прокоментував заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Лев Парцхаладзе, «сьогодні відповідно до діючих нормам засклення балконів вище 3-го поверху не допускається, через що більшість мешканців таких квартир виконує це самостійно, що спотворює зовнішній вигляд будинків».

 

«Крім того, часто, крім самого скління, мешканці розширюють площі балконів і перетворюють їх на жахливі прибудови. Тому в новому проекті ДБН ми вводимо норму, яка дозволяє скління балконів і лоджій при проектуванні будинків», — пояснив заступник міністра.

 

Згідно з новими змінами, засклення балконів або лоджій, завширшки не менше ніж 1,2 м дозволяється виконувати, якщо площа засклення складає не менше ніж 50% від площі зовнішніх стін балконів, а вікна влаштовуються із загальною шириною не менше ніж 1,2 м і відкриваються на бік балкона.

 

За словами Парцхаладзе, це попередить самовільне скління балконів, поліпшить зовнішню естетику будівель і дозволить розширити можливості пожежної безпеки мешканців.

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Loading...

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

 

 

Пологи (г.)