Пологівці побували на виступі балету Сухішвілі Есть фото

14 Березня в 13:54  0  994

АсортіПологівці побували на виступі балету Сухішвілі

За підтримки профспілкового комітету ПрАТ “Пологівський ОЕЗ” працівники підприємства мали змогу побувати на одному з найкращих балетів світу.


Загалом, 140 чоловік відвідали концерт національного балету Грузії -“Сухішвілі”, який виступав в березні на Запоріжжі.

 

«Восьме диво світу», «ураган на сцені», саме так називають цей запальний колектив. 100 танцюристів та 2500 костюмів, дивовижний оркестр та унікальні інструменти, неповторна атмосфера та виняткова грузинська енергетика.


Шоу Національного балету Грузії не має аналогів. Впродовж 3-х поколінь балетом керує династія, що передає своїм нащадкам як національні, так і сімейні традиції та досвід, відроджуючи культуру грузинського танцю. Він став всесвітньо відомим феноменом. Вони впливають на світову моду, про них знімають фільми та пишуть книжки.

 

Відвідавши культурний захід, працівники ПрАТ “Пологівський ОЕЗ” залишились у захваті, отримавши справжній шквал позитивних емоцій від перегляду всесвітньо відомого балету! А з нами поділилися не лише своїм гарним настроєм, а й фото!

 

 Автор: Богдана БАЛИЦЬКА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

6
Супер
0
Сміх
0
Жах
0
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Loading...

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

IMG-8f4175348123b405033d340a3cf2e3c8-V.jpg

 

 

 

 

Пологи (г.)