Кому потрібні у лікарнях бахіли

12 Серпня в 14:02  0  2003

На Вкраїні та у світіКому потрібні у лікарнях бахіли

В. о. міністра охорони здоров'я Уляна Супрун або ж спеціально навчені люди, які ведуть сторінку чиновниці в соцмережах, не перестають роздавати поради. Наприклад, були вже рекомендації, як поводитися у повсякденному житті, щоб не пахло погано з рота. Тепер з'явилася ініціатива відмовитися від носіння бахіл у медичних закладах.

 

Відмовся від них - врятуй планету


«Ніколи не розуміла, чому в багатьох українських лікарнях всіх відвідувачів змушували взувати бахіли. Іноді навіть категорично забороняють заходити без них у медустанову. Крім того, бахіли, звичайно, не безкоштовні. Їх пропонують купити в найближчій аптеці.

 

У високо розвинених країн ви навряд чи побачите людей, які прийшли провідати родичів або очікують лікаря, начепивши на ноги бахіли. Мало того, жоден нормативний документ в Україні не містить вимог, які зобов'язують пацієнтів і відвідувачів носити бахіли у всіх приміщеннях лікарні, - пише чиновниця у «Facebook».

 

На думку Уляни Супрун, єдине місце в лікарні, де необхідно пакувати ноги в «сині пакети», це операційні зали та приміщення, які вимагають асептичних умов. Оскільки там вони можуть забезпечити фізичний бар'єр для мікроорганізмів.

 

Крім того, у світовій медичній практиці існує дослідження, які не підтверджують цей метод захисту. Як розповідає в. о. міністра, вчені півроку вимірювали різницю між тим, як поширюється інфекція, як довго перебувають пацієнти і як часто помирають у відділеннях інтенсивної терапії пацієнти, коли на персоналі й відвідувачах є або ж немає бахіл. І великої різниці знайти не вдалося

Уляна Супрун впевнена, що ініціатива щодо бахіл йде від самих медзакладів і повинна полегшити роботу прибиральниць та поповнити казну медустанов. Мало того, використання бахіл у таких обсягах - економічно не обґрунтоване і користі від цього немає нікому. Адже бахіли викидають, а це забруднює і вбиває нашу планету.

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Loading...

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

СТРОЙОПТТОРГ_10_07_18.jpg

oez_robota_16_07_18_3.jpg

 

oez_robota_16_07_18_2.jpg

 

oez_robota_16_07_18_1.jpg

Пологи (г.)