Час обирати Есть фото

26 Червня 2019 20:12  0  2349

Рупор часуЧас обирати

 Пологівська районна партійна організація «Воля» на виборах в Пологівську ОТГ, які відбудуться 30 червня 2019 року, на посаду голови  громади підтримує кандидатуру самовисуванця Шевченка Андрія Анатолійовича. Ми знаємо його як порядну, чесну, фахову людину, яка у разі обрання буде сумлінно працювати заради добробуту простих людей та розвитку району. Також від партії «Воля» кандидатами в депутати йдуть Бабич Павло Володимирович – підприємець, нині діючий депутат Пологівської міської ради, Гамулко Володимир Миколайович – квартальний  мікрорайону «Аврора», Дадіані Тенгіз Теймуразович – підприємець, співак, спортсмен, Пащенко Віталій Володимирович – працівник Пологівського ОЕЗу, засновник та організатор щорічної виставки птахів в нашому місті. Цих людей містяни добре знають як небайдужих громадян, які у складі міської ради будуть дбати про розвиток Пологівської ОТГ. Наша агітація будується не на критиці інших кандидатів в депутати чи на посаду мера, бо у кожного є як плюси, так і мінуси. Ми пропонуємо ряд нових, ефективних способів управління громадою, які довели свою спроможність в інших ОТГ України.


Наразі громадський транспорт, що обслуговує населення міста та району, у власності приватних підприємців, на їх роботу маємо безліч нарікань від мешканців міста та району: то працюють не за графіком, то взагалі не виходять на лінію, то не бажають перевозити пільгові категорії громадян. Це тільки частина справедливих скарг. Тому постає питання про створення перевізника комунальної власності, а це передбачає закупівлю сучасних автобусів, які будуть вчасно та якісно обслуговувати місто та села, що об’єдналися в ОТГ. І головне, ми плануємо  безкоштовно перевозити всі пільгові категорії громадян.

 

Весь цивілізований світ вже давно перейшов на сортування сміття, і це значно покращує екологічну ситуацію та служить ще одним джерелом отримання прибутку в громаді. За умови сучасної переробки сміття, є перспективи щодо значного зниження тарифів. Також це дозволить зробити вивіз сміття безкоштовним для населення територіальної громади.

 

Життя неможливе без свіжого повітря і без чистої питної води, тому треба міняти старі труби на пластикові, у яких термін експлуатації значно вищий, адже десятки поривів дратують людей. А ті, хто досі не під’єднані до централізованого водопостачання та слухають лише обіцянки, нарешті отримають проекти на виконання робіт згідно програми по забезпеченню водою громади. 

 

Скільки б не говорили про реформи, боротьбу з корупцією та хабарництвом, а люди роками оббивають пороги чиновників, шукаючи правду, тому створення ЦНАП (центр надання адміністративних послуг) є однією з першочергових задач для мера та депутатського корпусу. Люди отримають змогу за один день і в одному місці оформити документи: свідоцтво про народження дитини, документи на землю, пенсію, нотаріальні та банківські послуги.

 

Ми ставимо за мету створення підрозділу при комунальному підприємстві по ремонту доріг, що дозволить оперативно вирішувати питання покращення стану дорожнього покриття у місті та селах, а виготовлення тротуарної плитки та бордюрів дозволить відновити старі та побудувати нові тротуари. 

 

При цьому вся програма направлена на створення робочих місць, збільшення бюджету громади, розумного, цільового використання коштів, адже добробут та комфортне проживання людей є головним для влади.

 

Голосуйте за мера та партію «Воля» № 3 у виборчому бюлетені.


 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

Пологи (г.)