Перший український автобан: оголошена вартість за проїзд 1 кілометра

4 Вересня в 07:04  0  1466

АвтоМотоПерший український автобан: оголошена вартість за проїзд 1 кілометра

Максимальна швидкість там буде складати 130 або 140 км / год


Найближчим часом в Україні планують побудувати першу платну дорогу. Кошторис вже підраховано, зараз шукають інвесторів.
Зараз на міжнародній трасі Е-95 водії годинами простоюють в пробках.


«Розширити цю дорогу вже неможливо, дорога по суті експлуатується на межі своєї пропускної спроможності», - розповідає радник голови державного агентства автомобільних доріг України Олександр Кава.


Однак, за його словами, можна побудувати нову - платну. Будівництво буде проходити за рахунок інвесторів, кажуть в «Укравтодорі». Але нова дорога протягнеться тільки від Києва до Білої Церкви.


«Максимальна швидкість там буде складати 130 або 140 км / год. Середня вартість разового проїзду становить 9 євроцентів за км, тобто в разі дороги Київ - Біла Церква це буде сума близько 4,5 євро », - розповідає Кава.

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

 

Loading...

 

Всего комментариев: 1

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

 1  Владислав Лагода   alt 04.09.2017 11:33
Де вони такі ціни беруть ? Сусідня Румунія. 7 євро на місяць коштує ро-віньєта (плата за користування дорогами). І все ! Катайся скільки хочеш. Дороги в чудовому стані. Якщо оплатити ро-віньєту на рік, то це буде коштувати ще дешевшеЮ, ніж 7 евро на місяць.
Болгарія. Вартісь віньетки (плати за користування дорогами) - 15 евро на місяць (якщо купувани на рік, то буде значно дешевше). Дороги в чудовому стані. В Болгарії всі дороги діляться на державні (міжміскі) та муніципальні (всередені населених пунктів). Для користування муніципальними дорогами віньетка не потрібна. Тобто якщо не виїжати на автомобілі за межі населеного пункту, то віньетку можна і не купляти. Погодьтеся, що не 4,5 євро для поїздки в одну сторону на 50 км.
Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

 

 

 

 

 

 

hev4enko_okna.jpg

Пологи (г.)