Головний санлікар розповів про атипові симптоми штаму «Дельта»

27 Вересня 2021 13:47  0  843

На Вкраїні та у світіГоловний санлікар розповів про атипові симптоми штаму «Дельта»

Зараз МОЗ стикається з тим, що клінічний перебіг «Дельти» змінився. Медики фіксують невеликий відсоток атипових симптомів


У Міністерстві охорони здоров'я України назвали атипові симптоми штаму коронавірусу «Дельта». Про це повідомив головний санітарний лікар України Ігор Кузін.

 

За його словами, зараз МОЗ стикається з тим, що клінічний перебіг «Дельти» є дещо іншим, ніж раніше. Також початкові симптоми дещо відрізняються.

 

«Але, думаю, що після того, як ми або отримаємо офіційну позицію ВООЗ, або зберемо доказову інформацію про симптоми, які є найбільш характерними, тоді ми вже зможемо вийти з офіційним роз'ясненням», – пояснив Кузін.

 

Крім того, головний санітарний лікар повідомив, що в інших країнах реєстрували невеликий відсоток атипових симптомів.

 

«Тобто не у 100% випадків «Дельта»-варіанту є кишкові розлади тощо. Це по суті 5-7% від загальної кількості», – повідомив він.

 

За словами Кузіна, зазвичай перебіг коронавірусної хвороби і «Дельта»-штаму починається як звичайна гостра респіраторна вірусна інфекція: це нежить, слабкість, підвищення температури тіла.

 

У вакцинованих людей у разі інфікування спостерігається стерта субклінічна форма захворювання, яка протікає простіше і без типових симптомів.

 

Нагадаємо, на піку четвертої хвилі пандемії коронавірусу в Україні очікується до 18 тис. випадків зараження на добу. Такий прогноз випустили науковці Київського політехнічного інституту та Інституту епідеміології та інфекційних хвороб.

 

 


Джерело: glavcom.ua

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

1
Супер
5
Сміх
7
Жах
3
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

Пологи (г.)