Глава NASA попередив про можливість зіткнення астероїда із Землею

1 Травня в 07:23  0  1570

Ноу-хауГлава NASA попередив про можливість зіткнення астероїда із Землею

Статися це може ще за життя сучасників, вважає експерт


Глава NASA Джим Брайденстайн під час конференції у Вашингтоні (США) заявив про те, що зіткнення астероїду із Землею цілком можливе за нашого життя. Про це повідомляє Daily Mail.

 

Він нагадав, що останнім зафіксованим ударом метеорита був Челябінський, який впав на Землю 2013 року. До цього найбільшим метеоритом, що впав на нашу планету, був Тунгуський. Відбулася ця подія 1908 року.

 

За оцінками Брайденстайна, падіння метеоритів відбуваються зазвичай принаймні раз на 60 років, утім, за останні 100 років їх фіксували вже три. Таким чином, падіння метеориту на кшталт Челябінського цілком може статися за нашого життя.

 

"Ми повинні зробити так, щоб люди зрозуміли, що йдеться не про Голлівуд, і не про кіно. Йдеться про те, щоб захистити єдину планету, яка нам знайома, просто зараз, щоб зберегти життя, і це планета Земля", - наголосив він.

 

Брайденстайн додав, що наразі NASA працює над виявленням та відстеженням 90% астероїдів, які можуть завдати смертельної шкоди Землі.

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

4
Супер
2
Сміх
21
Жах
0
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Loading...

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

 

oez_robota_200Х200_22_04_191.jpg

 

 

oez_robota_200Х200_22_04_193.jpg

 

 

 

 

 

Пологи (г.)