Аптеки отримають 1 млн доз вакцини проти грипу

10 Вересня 2021 09:31  0  440

На Вкраїні та у світіАптеки отримають 1 млн доз вакцини проти грипу

Аптечна мережа України буде забезпечена вакцинами від грипу. Також йдуть переговори про локалізацію виробництва такої вакцини в Україні, зазначив головний санлікар

 

До початку епідемічного сезону захворювання на грип та ГРВІ українські аптеки планується забезпечити, приблизно, мільйоном доз вакцини проти грипу. Про це заявив заступник міністра охорони здоров'я - головний державний санітарний лікар Ігор Кузін.

 

"Починаючи з червня, ми почали працювати з виробниками вакцини і фармацевтичним сектором, щоб асоціювати для України більшу кількість вакцини (проти грипу, - ред.)... в аптечну мережу, ми знаємо, вакцини буде поставлено в країну трохи більше, ніж торік, близько одного мільйона", - розповів він.

 

Головний санлікар додав, що українські фармвиробники ведуть переговори про локалізацію виробництва вакцини проти грипу на території України.

 

"Це трьох- або чотирьохвалентна вакцина, яка буде в монодозних шприцах, і ми сподіваємося, що така вакцина зможе бути представлена ​​на українському ринку", - зазначив Кузін.

 

Він додав, що отримати препарат вдасться тільки з першого кварталу 2022 року.

 


Джерело: gazeta.ua

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

4
Супер
2
Сміх
2
Жах
2
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

Пологи (г.)