Що дійсно змінилося в Apple Watch 7

28 Вересня 2021 07:31  0  123

Ноу-хауЩо дійсно змінилося в Apple Watch 7

Після проведення конференцій компанією Apple часто залишається більше запитань, ніж відповідей. Що саме змінилося в гаджетах, як це все буде працювати в реальному житті, а не в лабораторних умовах. У 20 разів потужніший процесор або повний день терміну життя батареї - це красиві слова. Але постараємося розібратися що чекає користувачів, які куплять Apple Watch 7 на старті, до тисячі оглядів на YouTube.

Дизайн Apple Watch 7


У дизайні відбулися кардинальні зміни тільки в тому випадку, якщо ви стежите за всіма презентаціями компанії в останні років 5. Ми маємо все такий же прямокутник з двома фізичними кнопками, одна з яких - коліщатко. А що новенького?


Збільшений дисплей. За рахунок зменшення рамок дисплея ми отримуємо кілька додаткових дюймів. Здавалося б, що такого? Ось тільки для крихітного пристрою, який ви носите на руці - це дуже великий крок. Тепер ви зможете бачити повідомлення цілком, без необхідності відкривати повідомлення.


Також вийде зручно друкувати на вбудованій клавіатурі - всі, хто пробував це робити на п'ятій моделі і раніше, знають наскільки це незручно.

 

Нові розміри дисплеїв. Замість торішніх 42 і 44 мм у нас тепер 41 і 45 мм. В чому різниця? У тому, що для любителів маленьких годинників нічого особливо не зміниться - екран дисплея буде таким же за розміром, але при цьому зменшиться розмір самого пристрою. Його легко буде сховати під манжети сорочки і складно випадково вдарити об щось.

 

Час роботи і швидкість зарядки


Час роботи від одного заряду батареї - найслабше місце в Apple Watch будь-якої серії. Якщо вимкнути всі розумні функції, то годинник проживе дві доби. Але тут як в анекдоті - "А навіщо тоді жити?". Тому вибираємо весь функціонал і отримуємо - добу.

 

В Apple Watch 7 нічого в цьому плані не змінилося. Акумулятор живе рівно стільки ж, але тепер набагато швидше заряджається! Так, нам пообіцяли:

 

  • Зарядку на 40 відсотків за 10 хвилин
  • Зарядку на 80 відсотків за 30 хвилин
  • І повну зарядку гаджета менш ніж за годину

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

0
Супер
0
Сміх
0
Жах
0
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

Пологи (г.)