У Польщі легалізували маріхуану

6 Листопада в 09:19  0  389

На Вкраїні та у світіУ Польщі легалізували маріхуану

У Польщі набули чинності зміни до законодавства, за якими медичну марихуану відтепер можна купувати в аптеках


Згідно з новими правилами, імпортна конопля може бути використана для того, щоб готувати за рецептами лікарські препарати в польських аптеках. Проте такі ліки потрібно буде реєструвати в Управлінні реєстрації лікарських засобів.


Польська фармацевтична палата заявила, що фармацевти готові робити рецепти на основі каннабіса. Аптекарів навчатимуть на спеціальних курсах у разі, якщо вони потребуватимуть цього.
«У Польщі налічують близько 15 тис. аптек.

Переважна більшість має право виготовляти рецептурні ліки – це близько 90%. До 300 тис. пацієнтів зможуть претендувати на лікування марихуаною», – розповів представник фармацевтичної палати Польщі.

 

Рецепти на лікування марихуаною передбачається виписувати про хронічному болі, хіміотерапії, нудоті, стійкої до ліків епілепсії та інших захворюваннях.


За оцінками експертів, один грам медичної марихуани коштуватиме 50-60 злотих (13-16 євро), а щомісячний курс лікування – близько 2 тис. злотих.

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

 

Loading...

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

 

 

 

 

hev4enko_okna.jpg

Пологи (г.)