Аліменти визнали власністю дитини

19 Травня в 07:22  0  1031

На Вкраїні та у світіАліменти визнали власністю дитини

Верховна Рада визнала аліменти власністю дітей, на яких вони виплачуються.

 

Дорослим заборонили витрачати отримані кошти на цілі, що суперечать інтересам дитини. Такі зміни до Сімейного кодексу нардепи внесли 17 травня.

 

— З'ясувати, за які гроші отримувач аліментів робить покупки для дитини, а за які — для дорослих — буде дуже важко, — говорить київський юрист Павло Нікулін, 38 років.

 

— Держава таким контролем не займатиметься, бо для цього потрібна додаткова купа чиновників. Закон прийняли, але працювати він не буде. Ця ситуація схожа із грошовою допомогою при народженні дитини. Гроші видаються на потреби новонародженого, але ніхто не відстежує, куди вони йдуть. Чеків у батьків не вимагають.

Контролювати використання аліментів може лише той, хто їх платить. Має право вимагати звіт про витрати. Можуть судитися за аліменти, які інша сторона використала не в інтересах дитини. Але для виграшу потрібно мати багато доказів порушень.

 

З 1 травня державна допомога дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів, становить не менше 50% прожиткового мінімуму. Максимальна допомога для дитини до 6 років — 713 грн, від 6 до 18–888,5 грн.

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

 

Loading...

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

Тисни сюди

evrostil_neww.jpg

robota_200_200_1.jpg

robota_200_200_2.jpg

hev4enko_okna.jpg

Пологи (г.)