У чотирьох областях України зафіксували чергові випадки африканської чуми свиней

2 Серпня в 06:31  0  391

У регіоніУ чотирьох областях України зафіксували чергові випадки африканської чуми свиней

Вірус зафіксували в Одеській, Запорізькій, Донецькій та Херсонській областях


Фахівці ветеринарної медицини України зареєстрували чергові випадки небезпечного вірусного захворювання тварин - африканської чуми свиней (АЧС) в Одеській, Запорізькій, Донецькій та Херсонській областях, повідомила прес-служба Державної служби з питань безпеки харчових продуктів і захисту споживачів.

 

Згідно з інформацією головних управлінь Держпродспоживслужби в зазначених областях, з 27 по 31 липня на території цих областей зареєстровано 5 випадків захворювання на африканську чуму свиней. Діагноз АЧС підтверджено лабораторними дослідженнями. В осередках захворювання проводяться заходи щодо локалізації та недопущення поширення збудника АЧС.

 

Як повідомлялося раніше, у 2017 році в Україні було зареєстровано 163 випадки АЧС. За опублікованим у січні 2017 року прогнозом Держпродспоживслужби, якщо наявна тенденція до поширення АЧС збережеться, Україна до 2020 року втратить більш як 1,2 млн свиней, або 4 млрд грн, а непрямі витрати виро

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Loading...

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

СТРОЙОПТТОРГ_10_07_18.jpg

oez_robota_16_07_18_3.jpg

 

oez_robota_16_07_18_2.jpg

 

oez_robota_16_07_18_1.jpg

Пологи (г.)