90 юних боксерів Гуляйпільщини відтепер тренуються у нових умовах

20 Грудня в 15:43  0  1052

Новини Гуляйполя90 юних боксерів Гуляйпільщини відтепер тренуються у нових умовах

Сьогодні заняття спортом стають популярними серед молоді. І бокс є одним із найулюбленіших серед гуляйпільців

 

Завдяки меценатам, які переймаються проблемами громади, за підтримки міської влади та активної позиції тренера Віталія Мансурова – вирішено проблему з приміщенням.

 

З чого все почалося
Віталій Мансуров звернувся до міського голови Сергія Ярмака за допомогою знайти приміщення, де могли б займатися боксери (а їх відвідує тренування майже 90 чоловік!). Вирішили зупинитися на колишньому автокласі, який раніше функціонував при ЗОШ №4. Але без ремонту займатися в тому приміщені було неможливо, тому вирішили допомогти з цим питанням меценат, директор ТОВ "ДІЛО СК"Сергій Курман та депутат міської ради Ярослав Курман.


На оновлений зал витрачено більше 600 тис.грн.спонсорських коштів та близько 100 тис.грн. – з бюджету громади. Батьки вихованців теж активно долучилися до процесу покращення умов для занять боксом. І в результаті – зручні, комфортні умови та необхідний інвентар для занять боксом.

 

19 грудня в оновленому спортивному залі зібралися вихованці секції з боксу ДЮСШ на чолі з тренером Віталієм Мансуровім , їхні батьки та поважні гості з нагоди відкриття нового спортивного залу. Міський голова Сергій Ярмак висловив подяку усім, хто не на словах, а добрими справами допомагає робити нашу громаду кращою. Також вручив подяку виконавчого комітету Гуляйпільської міської ради Сергію Івановичу Курману за вагомий особистий внесок у розвиток боксу, фізичної культури та активну громадянську діяльність у житті Гуляйпільської міської територіальної громади.


Сергій Курман та Ярослав Курман звернулися до юних боксерів з проханням берегти те, що для них роблять дорослі: «Ми виконали свою обіцянку, але б хотілося, щоб у нашій громаді було більше небайдужих людей, які б допомагали розвивати спорт». Також Сергій Іванович пообіцяв вже навесні наступного року продовжити ремонтні роботи, відремонтувати душові кімнати, відкрити тренажерний зал та ринг.


За надану можливість займатися в гарних умовах подякував Віталій Мансуров, адже саме злагоджена командна робота дала такий результат.


Тож яскравих вам перемог та вдалих тренувань. Віримо, що про боксерів Гуляйпільської громади дізнаються не лише на всеукраїнських, а й на міжнародних змаганнях!

 

 


Прислал: gpmrada.gov.ua

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

8
Супер
2
Сміх
2
Жах
3
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

Пологи (г.)