Чим займалися працівники Пологівського відділу Токмацької місцевої прокуратури 8 місяців

18 Вересня 2020 07:36  0  599

На районіЧим займалися працівники Пологівського відділу Токмацької місцевої прокуратури 8 місяців

Упродовж 8 місяців 2020 року за належного процесуального керівництва Пологівського відділу Токмацької місцевої прокуратури СВ Пологівським ВП ГУНП в Запорізькій області завершено досудове розслідування та скеровано до суду 121 обвинувальний акт. З них 2 обвинувальні акти за фактом вчинення корупційних кримінальних правопорушень, з яких 1 у тому числі за фактом вчинення злочину в бюджетній системі, зокрема:

 

- 30.01.2020 до суду скеровано обвинувальний акт з угодою про визнання винуватості у кримінальному провадженні за обвинуваченням З. у наданні неправомірної вигоди працівниками Пологівського відділу поліції, тобто у вчиненні злочину, передбаченого ч.1 ст.369 КК України. Кримінальне провадження розглянуто з ухваленням обвинувального вироку;

 

- 03.03.2020 до Пологівського районного суду скеровано обвинувальний акт у кримінальному провадженні за обвинувачення Ф. у вчиненні злочинів, передбачених ч.1 ст.366 ч.4 чт.191 КК України. Вказана особа обвинувачується в тому, що будучи директором одного з товариств, тобто будучи службовою особою, зловживаючи своїм службовим становищем, за попередньою змовою з іншими особами заволоділа бюджетними коштами у великому розмірі (260,8 тис.грн) під час капітального ремонту дитячого навчального закладу. Наразі провадження перебуває на розгляді в суді.

 

Також у червні 2020 року слідчим за погодження з прокурором скеровано обвинувальний акт за обвинуваченням жителя Пологівського району за ч 2 ст. 190 КК України про те, що він достовірно знаючи, що ним вже використане право безоплатної приватизації земельної ділянки за цільовим призначенням для ведення особистого селянського господарства, шляхом обману, що полягало в приховуванні відомостей про використання права безоплатної приватизації земельної ділянки за цільовим призначенням для ведення особистого селянського господарства, заволодів чужим майном – земельною ділянкою державної власності площею 2,0 га, завдавши значну шкоду державі на загальну суму 160 700 гривень.

 

Крім того, у червні поточного року скеровано обвинувальний акт за обвинуваченням місцевого мешканця у вчиненні незаконного придбання, виготовлення, зберігання з метою збуту, а також в 2 епізодах збуту особливо небезпечного наркотичного засобу – канабісу на території Пологівського району.

 

Упродовж 8 місяців 2020 року Пологівським відділом Токмацької місцевої прокуратури пред’явлено 2 позови на захист інтересів держави.

 

За результатами перевірок додержання вимог законодавства при прийманні, реєстрації, розгляді і вирішенні заяв і повідомлень про кримінальні правопорушення Пологівським ВП ГУНП в області упродовж минулого періоду 2020 року виявлено та внесено до ЄРДР відомості про 20 кримінальних правопорушень, укритих від обліку Пологівським відділом поліції, що на 30% більше ніж за аналогічний період 2019 року.

 

Прокурорами Пологівського відділу скасовано 32 незаконні постанови слідчих про закриття кримінального провадження.

 

У кримінальних провадженнях процесуальними керівниками слідчим надано 353 письмові вказівки.

 

Станом на 01.09.2020 за участі прокурорів Пологівського відділу Токмацької місцевої прокуратури винесено 63 вироки, з яких 18 – на підставі угоди, 8 кримінальних провадження закрито у зв’язку із відмовою потерпілого від підтримання приватного обвинувачення.

 

В ході здійснення нагляду за додержанням законодавства при виконанні судових рішень у кримінальних провадженнях відділом прокуратури внесено 10 документів реагування. Вказані документи прокурорського реагування розглянуто та задоволено, до дисциплінарної відповідальності притягнуто 3 посадові особи органів, до повноважень яких належить виконання покарань не пов’язаних з позбавленням волі.

 

Упродовж минулого періоду 2020 року Пологівським відділом Токмацької місцевої прокуратури виявлено 6 фактів вчинення корупційний адміністративних правопорушень. За вказаними фактами матеріали скеровано до прокуратури області для вирішення питання про їх скерування до ДСР ГУНП в Запорізькій області для складання протоколів.

 

Упродовж 8 місяців 2020 року до Пологівського відділу Токмацької місцевої прокуратури надійшло 45 звернень за результатами розгляду яких: 23 звернень направлено до інших відомств для вирішення; вирішено по суті 22 звернень. Розглянуто 19 звернення з питань досудового розслідування. Працівниками Пологівського відділу Токмацької місцевої прокуратури особисто прийнято 11 громадян.

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

7
Супер
5
Сміх
9
Жах
8
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

IMG_8942.jpg

Пологи (г.)